Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire megzavarodva, szerintetek lehet rajta valahogy segíteni? (érdemes elolvasni)

Figyelt kérdés

Ilyet még életemben nem tapasztaltam, van egy lány, tőlem 150km-re. Érzem, hogy nagyon szeret, anno látta hogy a pénztárcámban van igazolványképem, és elkérte tőlem és vett egy szíves medált és az egyik felébe a képemet rakta. Mégis az a probléma, hogy havonta találkozunk, és ez rengeteg konfliktust okoz.


Anyagi probléma nincs, utazásra telik, szabadidőnk van, mindketten nagyon szeretjük egymást.

Vajon akkor miért nem akar találkozni szerintetek? Ezt a medált se olyan rég csináltatta magának, de kaptam már tőle plüsst is, minden ok nélkül, csak mert szeret engem.


Én kérdezem őt, hogy mi a baj, miért írja mindig azt hogy nagyon hiányzom és szeret, ha így van miért nincs többet velem? Sajnálom, ennyi a válasz...

Végét járja emiatt ez a kapcsolat, az én türelmem is véges


2014. nov. 6. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert fáj neki, hogy nem lehettek együtt mindig a távolság miatt.
2014. nov. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hisz lány
2014. nov. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Szerintem ez hülyeség, hát ha hiányzom pont emiatt kéne gyakrabban találkoznunk, akár minden héten megtutuk volna oldani, de mégse akart találkozni, de nem tudja miért...


#2 Ja... ki érti őket...

Csak azt hittem 18 évesen már tudja mit akar, lehet egy idősebb lányt kellett volna keresnem, de ő korához képest érettnek tűnt.. :)

2014. nov. 6. 00:10
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Igazán érett nő nem létezik, mindig csak ezek az érzelmi szarkavarások mennek a részükről.
2014. nov. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet azt gondolja, hogy ha tobbszor talalkoztok, még nehezebb lesz a hiányod...

Vagy: van valami sötét titok, a háttérben, amiről nem tudsz...

2014. nov. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy MI6-es ügynök.
2014. nov. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 candrea válasza:
Csak tippelek, de lehet, hogy fél egy komoly kapcsolattól, vagy van valaki más is akit szeret és nem tud dönteni köztetek. Akkor kellene beszélnetek róla, amikor személyesen találkoztok.
2014. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!