Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne még várnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne még várnom? Nagyon nehéz már!

Figyelt kérdés
Párommal több, mint 2 éve vagyunk együtt. Mindkettőnknek saját lakása van. Előző kapcsolatomból van egy 6 éves gyermekem. Eleinte kihagytam őt a kapcsolatból, mert úgy gondoltam addig nem szeretném összeismertetni őket, amíg nem ismerem én ki őt.Egy jó ideje már rendszeresen jön hozzánk, de a gyerekemmel még sincs kapcsolata. Kb. hozzá se szól, nem is akarja megismerni úgy érzem! Nagyon fáj ez nekem, mert már szeretnék egy közös életbe belevágni vele, de így nyilván nem lehetséges. Az összeköltözéstől fél és tudom ez a fiam miatt van, mert fél a felelősségtől és hogy az élete teljesen megváltozik ez által. Engem nagyon szeret ez biztos, de ezt a helyzetet nehezen viselem. Szeretem én is nagyon, de a fiammal nagyon rideg és nem tudom várjak e még egyáltalán, mert sajnos folyamatos gyomoridegem van már. Férfiak volt már valaki hasonló helyzetben? Ő azt mondja elfogadta a gyermekem, de én nem ezt érzem. :(
2014. okt. 30. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ugyan nő vagyok, de az én páromnak is van egy gyereke.(10 éves)

Abszolút nem vagyok anya típus. Gondoskodó az igen, de nehezen bírom ideggel a gyerek fecsegést. Tehát nem kerestem a gyerek társaságát. Amíg nem voltunk rá kényszerülve.

Párom nem ért rá, máskor meg túlórázott. Nekem kellett vigyázni rá, elvinni ide-oda.

Voltunk nyílt napon a sulijába, kabátot venni neki. Tescoban találtam leértékel társast, társasjátékoztunk míg vártuk az apját.


Mondd, hogy dolgod van és óriási szívességet tenne neked azzal, ha vigyázna rá kicsit. Adj nekik valami közös feladatot is. (nálunk a kabát vásárlás volt az)

Tereld be őket egy szobába, ahol nincs tv, dobj be társas játékot, kisautót, legót, aztán .......

2014. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!