Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyar vegen talalkoztunk,golyataborban.Osztalytarsak vagyunk.Amikor eloszor meglattam zavarban voltam,alig tudtam szolni.Azota is nagyon kedves,azt mondta tetszik neki ahogy gitarozok es bar o real tagozatos en pedig humanos,mindig tolem kerdez a leckevel kapcsolatban.Viszont a tabor utan egy lany szerelmet vallott Neki,es o is azt mondta hogy tetszik neki..Sok lany aradozik rola..En nem vok olyan tipikus csaj,kajakozok,erosebb vagyok a tobbieknel.. Elmondjam Neki? 13L
2014. nov. 6. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze :)

Hova jársz iskolába ha szabad kérni? :)

2014. nov. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!