Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk miért jönnek zavarba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért jönnek zavarba, ha észreveszik hogy a barátnőjük táskájában van egy?

Figyelt kérdés

Tampon.


Ez természetes dolog. Sok férfit zavar. Miért?


2014. nov. 6. 22:02
 1/7 RRR ***** válasza:

engem csak ha használt

passz amúgy

2014. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán ostobák vagy ahogy te is írtad "fiúk".
2014. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam ilyen pasival,a wc-ben is vannak betétek,tampon,még senkit nem zavart.
2014. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te jártál már 17 évesnél idősebb pasival? Mert azalatt még érthető. Am. meg egy picit mindenki kiakad, az nem a mi világunk.
2014. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiúkat lehet, hogy zavarja, de az érettebb gondolkodású férfiakat nem.


Ha nem érek rá, helyettem a párom meg is szokta venni. Már megtanítottam neki milyent hozzon :D

2014. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt, hogy miért jönnek ZAVARBA tőle.
2014. nov. 6. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert ez olyan intim dolog, amit ők nem ismernek, nem használnak.

Egyszer 16 éves koromban, kértem a fiú haveromat, hogy adja már ide a retikülömből a tollamat. Meglátott egy tampont és úgy hajította el a táskámat, mint ha minimum csörgő kígyó lett volna benne. Gyerekek még.

A párom nekem is megveszi ha kell. Igazi férfi.

2014. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!