Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk jobban észreveszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk jobban észreveszik a magányos lányokat?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem azokat, akik nem állandóan a barátnőjükkel lógnak és röhögcsélnek, inkább egyedül jár-kel. Iskolai környezetre értem.
2013. ápr. 16. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem attól függ h fiú vagy lány..Hanem h mennyi empátia van benne.Én pl nem szeretek senkit egyedül hagyni..
2013. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Ha nincs a facebook, soha nem látom meg a barátnőmet. Vicces, hogy egy suliba járunk, és fél év után se láttam őt, véletlenül találtam rá facebookon... Amikor látott engem a suliban, mindig elfordult, gyors elkezdett beszélgetni a barátnőivel...

Na ezt nem szabad. Ha nincs facebook mi nem lennénk együtt.


Szóval, ha te ilyen magányos lány vagy, de tetszik egy fiú, ne várd meg míg oda megy hozzád, és ne is figyelj az itt lévő hippi emberekre, akik azt mondják, hogy szemezz vele próbálj közel kerülni hozzá és a többi ilyen forró dolgok... Nem! Ha tetszik, nem vesz észre, szépen oda mész hozzá, ha bejösz neki, úgy is levágja, és beszélgetni fog veled, ha meg nem jössz be neki, akkor meg találsz másikat, mivel még nem is ismerted meg.

2013. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 piriiiiii ***** válasza:
Baromira nem. De azokat sem, akik a barátnőikkel vihorásznak.
2013. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!