Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan srác akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan srác akinek soha nem lesz barátnője, pedig nem néz ki rosszul és normális is?

Figyelt kérdés

Már közelebb vagyok a 25-höz mint a 20-hoz. Eddig nem volt dolgom nővel, egy-két bulizós, részeg kavaráson kívül. Egyszerűen úgy érzem, átnéznek rajtam a nők. Sok helyes lánnyal megismerkedtem már, de valahogy olyan elérhetetlennek tűnik nekem minden csaj. Bele se merek gondolni, hogy "mi lenne ha ..." Amikor megismerek valakit magamban odavagyok érte, gondolkodom hogy milyen jó lenne ha ő lehetne a barátnőm, de utána elvetem a gondolatot. Olyan érzés mintha minden nekem tetsző nő egy elérhetetlen szupermodell lenne. Pl. a lány aki most tetszik: 155cm, nagyon vékony, nincs nagy melle-feneke. De nekem nagyon bejön, szerintem tök aranyos és jó fej is. Ennek ellenére amikor a közelébe kerülök tiszta olyan mintha Candice Swanepoel (Victoria Secret modell) állna velem szemben.


Barátaim, ismerőseim szerint (lányok is vannak) nem vagyok modell-álompasi, de akinek a kigyúrt, rövid, szép világosbarna szemű-hajú pasik jönnek be, azoknál tuti befutó vagyok. Ennek ellenére én nem így gondolom.


Már lassan ott tartok hogy egy harmadik semleges neműnek kezelem magam. Eszembe se jut, hogy bármiért is velem akarna lenni egy igazi nő. Egyszerűen hihetetlen. Én olyan vagyok hogy a tenyerem hordoznám, soha nem csalnám meg, körberajonganám. De egyértelmű jeleket soha nem kapok. Pl. nem szoktak csak úgy rámvetődni a csajok és még olyan se volt hogy valamelyiknek a barátnője pedzgetette hogy bejövök neki és startoljak rá (haverokkal gyakran van ilyen, hogyha félénkek akkor az egyik havernő megemlíti hogy bejössz a barátnőmnek és onnantól rástartol élőben vagy facebookon). Havernőim szerint én olyan komolynak nézek ki hogy minden nő azt hiszi hogy stabil barátnőm van és mellette minimum 2 szeretőm. Ők is azt hitték amikor megismertek hogy több éves kapcsolatom van, meg gyerekvállalásra készülök.


Tényleg komolyabb vagyok a kortársaimnál, engem nem vonz az éjjel-nappal bulizás, komolytalankodás, ilyesmi. Mindig is jobban hajtott az hogy legyen egy jó egzisztenciám, családom. Már 17 évesen is azt mondták rám, hogy simám elmennék 30-nak is a viselkedésem alapján.


Munkámban jól keresek, középvezetői beosztásom van, sportolok gyerekkorom óta, van több hobbim is. Minden rendben az életemben.


Tudtok valami tanácsot adni?



2014. jan. 23. 12:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Meglehet magányos farkas típus vagy, nem tudsz ez ellen tenni, idővel megérted, és igen egyedül fogod leélni az életed, kisebb-nagyobb próbálkozásokkal...
2014. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Zakathol ***** válasza:
50%

Amíg így tekintesz önmagadra, más sem fog másképpen.

Ez egy "sima" önbizalomhiány. Az ilyen férfiakat a nők semmire sem tartják - és igazuk is van. Ezen kell változtatnod, levetkőznöd az előítéleteidet. No meg azt is, hogy ennyire felmagasztalod a nőket. Nem, egyik sem szupermodell, nem istennők, hanem emberek.

2014. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Tudok, bizony!


A leírás alapján semmi más gondod nincs, mint a mai fiatalság nagy részének: önbizalomhiányos vagy a médiából áradó szenny miatt, feltehetőleg. Nem azt kell nézni, hogy milyen hapsik vannak a tévében, meg nem máshoz hasonlítani magad. Meg egy rendes nő nem fogja rád vetni magát, mint ahogy a kis diszkós tinir*b@ncok teszik. Ott neked kell valamit tenni. Vagy ha kezdeményez is nő, akkor is azért tenned kell valamit.


Viszont ne kövesd el azt a hibát, hogy magadat alá helyezed. Nem kell feltétlenül fölé sem, csak ne ruházd fel olyan képességekkel, amik nincsenek is neki. Ő is ugyan olyan ember mint te, Ő is büdöset alkot a vécén. Tessék így gondolkodni és rendben lesz. :)


22/F vagyok és nincs párom nekem sem, nem is volt. Igaz, én évekig nem is foglalkoztam vele, csak most kezdett érdekelni komolyabban a dolog. De nem vagyok hajlandó összejönni egy akármilyen jött-ment lánnyal, csak hogy könnyen legyen valakim, még ha a testi részére nagyon vágynék is. (mert a lelkire még jobban, csak az nem épít sátrat a nadrágban ugye...)

Szóval én inkább várok rá, hogy legyen egy valaki, de az rendes legyen. Nem 2 hónapos kapcsolatot akarok személy szerint, hanem csak is komoly szándékkal jönnék össze valakivel. "Ááá, úgysem Ő lesz a feleségem" hozzáállás nálam nem játszik egyszerűen.

2014. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

A probléma az benned van, ez biztos.

Pontosan ez a "mi lenne ha..." gondolat az, ami megakadályoz. És hogy nem vagy rendben önmagaddal, mert nem tudod elképzelni sem hogy szerethetnének.

Ja és tényleg nem kellene túlfantáziálni a lányokat, mi is emberek vagyunk. :)

22L

2014. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Kèrdezõ: Merre laksz ès pontosan mennyi idõs vagy? Szabadidõdben mit csinàlsz? Mert ha otthon ülsz akkor nem fog az öledbe hullani egy kapcsolat. Sportolj valamit pl. Korcsolyàzàs,futàs,foci,kèzi vagy bàrmit. :) Ezekkel nagyon jól ki tudsz kapcsolódni haverok nèlkül èa mèg akàr megismerkedhetsz egy kedves lànnyal is. Ugyanakkor ezek jó feszültsèglevezetõ is. Ha pedig van kutyusod akkor sètàltasd parkokba vagy olyan helyen ahol màs kutyusok is vannak. :) Ne bulikba vagy interneten próbàlj ismerkedni mert azzal nem mèsz sokra. De esetleg ha tudsz tàncolni akkor bàlba is mehetnèl ès ott is tudnàl ismerkedni. Inkàbb legyèl bàtor, magabiztos, talpraesett mint nyomulós ès beképzelt. Hidd el így nyert ügyed lesz. Mikor majd a legkevèsbè szàmítasz rà akkog fog besètàlni az èletetbe egy nõ, csak türelmesnek kell legyèl ès nem szabad ràgörcsölnöd. Remèlem tudtam segíteni. 21/N
2014. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
77%
jaj ne halgass itt a légy türelmes meg mittommén milyen monológokra mert ezektől a csajoktól aztán az életbe nem lesz senkid, ők meg gondolnak egyet összeszednek valakit egy óra alatt, igy könnyű a türelemről beszélni, amúgy a hangsúly ezen van: "jól keresek"-csak igy tovább, igy biztos lesz nő aki vevő erre
2014. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

6-os vàlaszoló, 5. vagyok. Nem értek veled egyet màr bocs. Szerintem nem írtam hülyesèget ès igen is fontos a türelem. Ha a türelme elfogy az embernek akkor befogja èrni bàrmilyen nõvel.. ezèrt èrdemes vàrni.

Èn a pàrommal úgy ismerkedtem meg hogy az egyik bnõmmel ès haverommal busójàràskor beültünk egy helysègbe hogy kicsit felmelegedjünk ès igyunk egy teàt vagy valamit. A haverom hívta a baràtait hogy csatlakozzanak hozzànk. Ès a sràc aki most a pàrom, lassan 2 ève, a helysègben ahol voltunk ülhetett volna bàrhovà, de mèg is mellèm ült. A többi màr magàtól alakult. Ès kèpzeld eszembe nem volt hogy aznap megismerkedek egy sràccal. Ezèrt írtam a kèrdezõek hogy legyen türelemmel ès ne görcsöljön rà mert mert mindennek eljön a maga ideje csak ki kell vàrni

2014. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Átérzem a helyzetedet, bro. Hozzád sok mindenben hasonulok, normális, kissé deltásabb testalkat, tűrhető arcszerkezet, széleskörű érdekes hobbik sora, középvez. állás, sport, mozgás, haverok is többször mondják, hogy a helyemben, a helyzetemben simán be tudnának pillanatok alatt csajozni, de hadd ne fényezzem most magamat, nem ez a célom! Szóval én is úgy tekintek rájuk, mintha elérhetetlen istenségek lennének, akiknek semmilyen módon nem tudnék megfelelni. Az a tapasztalatom, hogy a nők nagy része igen magasra teszi a lécet, és sokszor teljesíthetetlen elvárásokkal bástyázzák körbe magukat. Amikor összenézünk egy pillanatra egy lánnyal, valami meggátol, hogy kezdeményezzek. Komoly kapcsolatom még nekem sem voltak igazán, elvétve belefutottam alkalmi együttlétekbe, egyéjszakásokba, több hetesekbe is. Nem lehet, hogy valójában félünk a kapcsolattól? Vagy félünk attól, hogy nem tudunk megfelelni annak, akibe szerelmesek vagyunk? Akiért a fél vesénket adnánk?
2014. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
7# azért megint más ez női szemszögből nézve, te beültél odament hozzád a fiú, biztos volt benne egy kis félsz is, de szerencséje volt, azért irtam hogy ne nagyon üldögéljen türelmesen, mert nem fogja egy nő sem felszedni őt...
2014. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9-es. 7-es vagyok. Igazsàg szerint amikor mellettem ült azon kívül hogy legyen kedves engedjen ki a mosdóba, ezenkívül semmit nem beszèlgettünk. Õ beszèlgetett az õ haverjàval az asztalnàl èn meg a baràtnõmmel. Aznap este megtudtam a haveromtól a sràc nevèt, bejelöltem facen majd pedig a sràc visszaigazolt ès valamilyen bejegyzèsemet likeolta, mire èn is az övèt. Màsnap ràírtam egy jó ürüggyel facen, beszèlgettünk, megtudtam tõle hogy amikor az asztalnàl ültünk, attól függetlenül hogy nem beszèlgettünk egymàssal, õ mèg is vègig figyelt ràm, mèg azt is ahogy a bögre teàmmal elszórakoztam. :D ès hogy azèrt likeolta egy bejegyzèsemet hogy tudtam nem felejtett el, tudja hogy èn vagyok az "tegnapról" aki bejelölte vagy is tud hovà rakni. 2 napig beszèlgettünk neten, hülyültünk majd pedig 3. nap talàlkoztunk, sètàltunk,beszèlgettünk a többi pedig alakult magàtól. / így is lehet ismerkedni/. ;)
2014. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!