Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy meleg haverom, mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy meleg haverom, mar eleg regen ismerem, de csak kb 3 honapja szerettem bele. Nem tudom mi tortent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon megijedtem es egy nagyon jo baratnomnek elmondtam aki nem tud vele mit kezdeni.Testi vagyat is erzek, amt igyekszem elfojtani. Volt mar ra pelda hogy csokoloztunk. Nem tudnam ot elvesziteni de tanacstalan vagyok.

2014. nov. 2. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Te lány vagy?
2014. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 István000 ***** válasza:

Valószínűleg lány...

Keress másik fiút! :)

2014. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, lany vagyok...:)
2014. nov. 2. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megkérdezned erről. Hátha szerencséd lesz.
2014. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem szerelmes belem, ezt tudom sajnos..kulonleges a kapcsoltunk, szeret, de csak mint baratot..:(
2014. nov. 3. 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes de sajna nem tudok segíteni.

Mert bár nekem is van egy meleg haverom, de én még soha nem szerettem belé. Jó, mondjuk én fiú vagyok szóval... XD

2014. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

idővel elmúlik :)

ilyet én is éltem már át :D

2014. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer a legjobb barátom belém szeretett. Elég kínos volt... Bár szerintem neki jobban. :D Gyakori, hogy a csajok melegekbe lesznek szerelmesek :D idővel elmúlik, csak fontos hogy ne ezen járjon a fejed. Sok sikert :)
2014. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!