Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb haverom volt barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb haverom volt barátnője rám hajtott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elég csúnyán szakítottak, haveromnak azóta új barátnője van. Most őszintén mit csináljak? Kicsit cinkes dolog így. Bejön a csaj, de ez nekem egy gát, hogy gyerekkori haver barátnője volt 2 évig. Meg nekem kicsit fura, hogy pont engem szemelt ki.

2014. okt. 21. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nálam is tabu az ilyen, én hagynám.
2014. okt. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is kérdés. A legjobb haverod, szerintem ne rontsd ezt el egy csaj miatt. Annyit nem ér az egész, hiszen sok másik csajod lehet. Főleg meg ha a csaj csak a volt pasija miatt hajt rád, hogy őt bosszantsa. Szerintem felejtős, ne foglalkozz vele, hajtsd el a csajt. És a haverodnak is mondd ezt el, hogy rádhajtott de te leráztad, hogy lássa milyen jó barát vagy.
2014. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akar tőled semmit, csak ki szeretne ba_szni veletek.
2014. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg van gy olyan hátsó szándéka a dologban hogy szeretné azt hogy haveroddal összevesszetek.
2014. okt. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a barátok exe tabuk szerintem...főleg, ha csúnya szakítás volt...akkor lehet a dolgok mögött más is mint, hogy bejössz neki...én a helyedben nem tenném, de ezt neked kell eldöntened...
2014. okt. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbálok nem bedőlni, de nagyon kedves velem... pl várt a munkahelyem előtt, felhívott csak úgy, hogy mi van velem... De tudom, a lányok ezt jól meg tudják játszani.
2014. okt. 21. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!