Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm miért van kiakadva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért van kiakadva hogy elkértem a telefonját hogy munkaügybe telefonálgassak? De az persze zavara hogy nem dolgozom?

Figyelt kérdés
Elfogyott a pénzem,lefogyott a kártyám is.Mondtam neki erre a hétre legyenszíves adja oda,hogy feltudjak hívni munkákat.Persze ha hazajön akkor mindig vissza,adom neki.Végül oda adta nekem,amíg dolgozik.Ott úgy is a céges telefont használja.De tegnap csúnyán lehordott ezért,nagyon rosszul esett,hogy elveszem,elkunyizom a telefonját stb.Ha jól emlékszem még talán ő kérdezte,hogy oda adja a telefont nekem.Én fordított esetben biztos oda adnám minden szó nélkül,hiszen nekem az érdekem is lenne hogy munkána álljon.Marha rosszul esett.
2014. nov. 7. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hat nezd, alkalmankent, ha otthon vagyok, odaadnam, de hogy egy hetre nalad legyen.... Nyilvan arra gondol, hogy kemkedsz utana.
2014. nov. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most a telefon a baj, vagy a sim? Mert, ha pl. űberokos telója van, amihez érzelmileg is kötődik (akár előfordulhat), akkor csak a simet vedd ki belőle és tedd át a tiédbe, hátha akkor nem viseli meg ennyire a dolog.
2014. nov. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első!Nem szokásom kutakodni,eszembe sem jutott ilyen.Van annál nagyobb gondom is,mint hogy kutakodjak.Egyébként meg,ha nincs mit takargatni,akkor ilyen meg sem fordul a másik fejébe.Lehet hogy te csak magadból indulsz ki.
2014. nov. 7. 07:13
 4/13 A kérdező kommentje:

Most a telefon a baj, vagy a sim? Mert, ha pl. űberokos telója van, amihez érzelmileg is kötődik (akár előfordulhat), akkor csak a simet vedd ki belőle és tedd át a tiédbe, hátha akkor nem viseli meg ennyire a dolog.



Nem hinném hogy a teleonja,mert nem egy drága okos telefon,sőt már le is akarja cserélni,mert már sz..rakodik.Szóval nem olyan telefon amit félteni kell.

2014. nov. 7. 07:14
 5/13 anonim ***** válasza:

Mivel sok nem derül ki a leírásból, ezért megkockáztatom a következőt:

- esetleg attól fél, hogy túl sok lesz a számlája ha egy hétig nálad a telefon

- esetleg azért, mert mondjuk már nem az első alkalom ( ha máskor is kérted már kölcsön a telefonját)

- esetleg rossz neki, hogy akik a saját számán keresnék, és nem a cégesen, azok nem tudják utolérni.

- vagy lehet hogy csak egyszerűen rosszabb időszakban van, ingerültebb, és ezért reagált úgy ahogyan...


Sok oka lehet ennek. :) Esetleg próbáld meg megbeszélni vele, hogy mi is lehet a gond .

2014. nov. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez vicces, én nem is a kérdező vagyok. :D
2014. nov. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, kimásoltad. Reggel van még. :D
2014. nov. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tevedsz. Nekem nincs titkolni valom. De jartam mar ugy, hogy a kedves akkori parom az osszes ellenkezo nemu szemelynek elkuldott egy smst a tolem kolcsonkert telefonrol, hogy kideritse, ugyan megcsalom e. Hidd el, eleg ciki volt, amikor a fonokom kapott egy "mikor szexelunk legkozelebb, olyan jo volt legutobb" uzenetet tolem.... Az egyetlen "jo" az volt benne, hogy epp egyutt dolgoztunk, igy eszebe se jutott, hogy en kuldtem neki.
2014. nov. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 07:54


Na mondom én hogy magadból indulsz ki,még ha nem is te csináltad,hanem veled csinálták.

Aki elkéri a másik telefonját,az egyből ilyet akar csinálni,mert veled már volt ilyen?Ne haragudj,de nálunk nincsenek titkok,nekem legalábbis nincs mit titkolnom,soha nem csinálnék ilyet amilyet veled tettek.

Volt hogy nem is telefonáltam,mert a munka amit kinéztem, a szám nem volt elérhető.

2014. nov. 7. 08:02
 10/13 anonim ***** válasza:
#6 ezt mi a... ?
2014. nov. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!