Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljuk még egyszer? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Madrid0606 kérdése:

Megpróbáljuk még egyszer? :/

Figyelt kérdés
Sziasztok.24 éves srác vagyok.A barátnőmmel 11hónapja ismerjük egymást.Fél évig csak barátok voltunk.Közbe 3 hétig együtt.Sajnos az exe visszahívta tőlem és Ő elhagyott.Az exe közbe kavart valakivel és úgy dobta ki a barátnőmet hogy nem mondott semmit neki hogy pl vége!Csak elhagyta.A csajszival a kegyetlen szakításuk után 2 napra újra összejöttünk.3 hónapja vagyunk egy pár.Az eleje csodálatos volt!Utánna 1 hónapig csak sírt mert depressziós lett.Vele maradtam támogattam.Munka helye lett,közös albérlet minden.Egy hete megint jelentlezett az exe.Ez felkavarta a barátnőmet és elbizonytalonodtt velem kapcsolatban mert nem tudott belémszereti mert még a volt fasziját szereti!Kértem hogy kezdjünk mindent az elejéről.Randizgatás,közös programok.Ha kell akkor nem lex sex csak ha majd Ő akar.Úgy néz ki bele ment de most vívódik hogy mi legyen.Ideges és a tegnapi mosolygós éne idegbeteggé vált kicsit.Megvárjam amíg feldolgozza a dolgokat és elfelejti az exét hogy rendes kapcsolat legyünk??? :/
2014. nov. 7. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A barátnőd egyszerűen nem tette még túl magát az exén, ezért így belevágni egy új kapcsolatba nem szabad, elég mocsok dolognak tartom amit veled csinált és nagyon nem tartom fairnek az ő részéről, hogy tisztába van az érzéseivel, és hogy még szereti az exét közbe pedig téged álltat és "próbál" veled lenni.

Nem akarlak elkeseríteni, de ha kicsit is kinyitod a szemed látni fogod, hogy te csak pótlék vagy semmi több......ha nics az ex akkor jó vagy, ha pedig az ex füttyent már el is vagy dobva.

Legyen benned tartás és annyi önbecsülés hogy nem leszel lábtörlő, döntse el a barátnőd hogy ki kell neki és tartsa is ahhoz magát.

Ha meg nem képes erre, akkor kínlódjon, megérdemli.

2014. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tipikus.

Keress egy normális nőt mert sose lesz nyugtod a két hülye miatt.

2014. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudod nagyon szeretem.Feladtam érte mindent.Elköltöztem Vele albérletbe 1 hónapja mert neki itt a munkahelye.Nekem 27km-re van mindenem!Munka család.Akkor szerinted melett maradjak???Valahogy nem akarom elveszíteni!De ő se engem!
2014. nov. 7. 10:55
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja ha 3 hónap alatt nem szeretett belém akkor már nem is fog.A legjobb barátnőjével beszélgettem és azt mondta idő és türelem kell neki!Az a baj hogy nagyon sokszor hülye voltam!Féltékenységek meg minden!Szerintetek van esély arra h egy pár leszünk rendesen?Most nagyon nehéz Nekem h nem bújhatok hozzá és puszit se nagyon ad! :(
2014. nov. 7. 11:06
 5/11 anonim ***** válasza:
te feladsz érte bármit, megteszel neki mindent, hogy boldog legyen, míg ő egy szóra otthagyna téged. ez a jövőben sem lesz másképp. húzhatod még a dolgot ameddig akarod, de csak az idődet vesztegeted. nem is értem, hogy lehetnél te úgy boldog, ha tudod, hogy ő nem szeret téged. ezer másik nő van akit mindennél boldogabbá tehetnél. ne az az egy kelljen akit nem tudsz. hagyd ott.
2014. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ember. Ha csettintésre visszaszalad az exéhez akkor szerintem nincs miről beszélni.


Hiába szereted, Ő sosem fog. Ahogy mondták előttem: pótlék vagy.

2014. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már nem menne vissza az exéhez csak még szereti!Az a baj h szakítasuk után 2 nappal már együtt voltunk.Nem dolgozta még fel a dolgokat.
2014. nov. 7. 12:00
 8/11 A kérdező kommentje:
Olyan szép volt a kezdet!Én voltam a mindene!Ha más csajra néztem sírt h tuti az a csaj kell nekem. :/ Ha el akartam menni egy hétre családomat meglátogatni mondta h 2-3 nap is elég lenne.Ha nem foglalkoztam vele sírt h tuti már nem szeretem!!!
2014. nov. 7. 12:04
 9/11 anonim ***** válasza:
még egy ok, hogy szakíts vele, abszolút labilis, határozatlan, később ki fog idegesíteni a világból ezzel a viselkedéssel. nehogy már bőgni kelljen ha ránézel valaki másra, egy normális nő nem hisztizik ilyeneken.
2014. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos elég komoly depressziója volt!Szakított velem,utánna az exével aztán kirúgták a munkahelyéről is!
2014. nov. 7. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!