Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan csak kihasznált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan csak kihasznált és csak erre kellettem neki?

Figyelt kérdés
1 hónapig beszélgettem egy fiúval, akivel 100 km-re lakunk egymástól. 1 hónap után elmondta, hogy találkozni akar velem meg látni stb egy hétvégén. Találkoztunk, csók, ölelés, minden ami kell, másik héten felajánlotta, hogy a távolság miatt jobb lenne egy ottalvós hétvége, és én is így láttam jónak. Elmentem, bemutatott a szüleinek, 2 barátjának, este pedig igen, megtörtént a dolog. Minden rendben volt még akkor, mikor hazaértem is, 1 napra rá pedig azt mondta, hogy neki ez így nem fog menni, legyen vége... most kajak csak egy szexre kellettem neki és ennyi volt az egész?

2014. nov. 7. 11:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért lehetett ölelés, csók meg minden, mert nagyon beleélte magát, azt gondolta minden rendben lesz. A másik meg ki tudja mit gondolt. Kegyetlen dolog. :-(
2014. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Na, ez megint jó példa bnőmnek, h k**vára nem számít, h kit, hogy mutatsz be a szüleidnek, attól nem lesz komolyabb kapcsolat, meghúzhat, s dobhat.

Nem feltétlen a csajjal volt baj, manapság 1 hónap után is van action, inkább tényleg csak egy hülyét foghatott ki, bár sok ilyen lesz még, nem lehet mindenki olyan jóarc, mint én.

2014. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
1 hónap után action: ja, de 1 hónap netes csetelés baromira nem ugyanaz, mint 1 hónap járás.
2014. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem egy hülyét fogtál ki, hanem egy nálad okosabbat, mivel te érzed magad átverve.

Tapasztalatnak jó volt.

2014. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13#: hát vmikor sztem többet ér a folyamatos netes dolog, mint napi pár óra tali, szóval mennyiség függő dolog is Ms. E.
2014. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kifogtál egy hülyét? Már ne is haragudj, házhoz vitted neki a puncit, akkor ki is a hülye?
2014. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!