Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S. Mi a tehendo ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Mi a tehendo ilyen esetben?

Figyelt kérdés
3 eves kapcsolatrol van szo,egyutt elunk alberletben.En vagyok a lany,a parommal az este csunyan osszevesztunk,egy agressziv idiota.Onnan indult az egesz hogy nem akartam megszaritani a hajamat :)) ezert o megfenyegetett hogy kidobja az ablakon a 3-ikrol a hajszaritot,en nem hittem el neki,es tenyleg kidobta.aztan osszekaptunk es tobbszor is meglokott az agyba dobott es megszorongatta a kezeimet.Azutan en osszepakoltam par cuccomat es el akartam menni,ki is mentem az utcara.mivel nincs senki ismerosom akire szamithatok ilyen helyzetben hogy befogadjon par ejszakara sms-ben beszeltem a "parommal" es konyorogtem hogy menjen o el par napra,mivel neki van hova menni,nem messze falun van haza,de hiaba kerleltem,nem mennt... :( aztan megiscsak visszajottem mert nem akartam az utcan aludni,ujra osszevesztunk es meg gunyoraszott is velem,meg megfenyegetett.Nekem ebbol elegem van es szeretnek lelepni csak nem tudom hogyan csinaljam?aztmondta o nem megy el az alberletbol mert ezt a honapot o fizette ki,es joga van maradni en pedig felejtsem el hogy enyem marad a hely. :( ma elment dolgozni este 7ig ki kell talaljam hogyan intezzem a koltozest.mehetnek noveremhez is csak vele ossze vagyok veszve es nem szivesen latnak ott,mas valasztas pedig nincs.pakoljam ossze inkabb az o ruhait es tegyem az ajto ele,es ne engedjem be?hatha elmegy...jovohonaptol mennek enis kulon alberletbe massal,de addig valahol lennem kell..noveremhez nem szivesen megyek es o sem lat szivesen,meg hely is alig van.
2014. nov. 7. 12:43
 1/9 Orsy070 ***** válasza:
Nincsen valami mondja a bekulesnek??
2014. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tajparaszt közveszélyes vadbarom. Ha eltalál valakit a hajszárítóval? Ilyen emberek minek élnek?
2014. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem akarok bekulni,mar reg terveztem amugyis a szakitast.egy ilyen agressziv alattal nem fogok egyuttelni.csak jovohonapig kelett volna kihuzzam vele,de igy elobb jott be mint gondoltam :(
2014. nov. 7. 12:53
 4/9 A kérdező kommentje:
szerencsere kinezett eloszor az ablakon,es utana dobta ...kozveszelyes az biztos...egy agressziv idiota.nem is tudom minek voltam vele ennyi idon keresztul,regebben is kaptam mar tole pofonokat...2x is :( csak muszalybol voltam vele
2014. nov. 7. 12:55
 5/9 Kulcsos7 ***** válasza:
Nem azért ilyen veled mert megtudta.hogy mással akarsz lakni?
2014. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kulcsos7 ***** válasza:

De az ilyentől aki meg is ütött, menekülj amíg nem késő!!

Ha más nem valami olcsó motelbe.

2014. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami történt, de muszályból inkább szétvereted magad, minthogy ott hagytad volna már abban a pillanatban, mikor először megütött téged???


Szüleiddel milyen a viszony? Lehet az opció, hogy esetleg hazaköltözz?


De az a legjobb, ha már most eljössz, mert a végén még nagyobb kárt tesz benned!

A munkahelyeden vannak olyan barátnőid vagy ha nem ott, akkor bárhol, akik tudnának neked segíteni?

2014. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Erdelyben elek,meg iskolas vagyok,utolso evem.a szuleim?hat edesanyam Nemetorszagban van,ha neki elmeselem mi tortent egybol aztmondja menjek oda,de en a sulit elobb be szeretnem fejezni.Apumra nem lehet szamitani. :( (amugy nem tudja hogy nekem van mas is,nem azert viselkedik igy)
2014. nov. 7. 13:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Helyes, hogy hamarosan elköltözöl, mert egy ilyen agresszív emberrel nem éri meg együtt maradni. Viszont, mivel ő fizette a havi albérletet, semmi jogod arra, hogy kitett a cuccait. Ennyi erővel ő is megtehetné, mert te most nem fizettél. Inkább békülj ki a nővéreddel és menj oda.
2014. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!