Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatokban fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatokban fontosabb az én boldogságom?

Figyelt kérdés

Önzőek vagyunk valamilyen szinten, ugyanis az első hogy én legyek boldog. Ha pl.: nem jó a szex nekem akkor ezért vége lesz a kapcsolatnak, de ha másik valamiről nem tehet és nem jó, akkor is elhagyjuk. Sajnos sok nőnek az anyagi biztonság is fontos, hogy az Ő élete jó legyen.

Önzetlen párkapcsolatok már nincsenek is?


2014. nov. 7. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem jó bármi is és javítani se lehet a dolgon akkor miért kellene benne maradni a helyzetben? Az önzetlenségtől nekem nem lesz jobb, márpedig elsősorban szerintem mindenki jól akarja érezni magát az életben.
2014. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy kiegyensúlyozott embernek, nem csak az én vagyok létezik, és fontos. Lehet szerencsés vagyok, de még ilyen egós emberrel nem találkoztam. Ha szerelmes vagyok mindig azt nézem, hogy a Páromnak is legyen jó és Ő is viszont ezt teszi, érezteti. Ami egy jól működő párkapcsolatban így van. És azért vagyunk egy pár, hogy ha gond adódik megbeszéljük és megoldjuk, ez már csak így megy.

Ez talán a nagyon önimádóknál lehet, vagy az érzelmileg szegény embereknél. Nem tudom, milyen példát láthattál, hogy ez jött le neked, de ez igen szomorú akkor, ha körülötted ilyen emberek vannak.

Nálam ez alap dolog, hogy önzetlen vagyok azzal, aki az életem párja. Én úgy is szeretem, ha nincs pénze, ha van, sajnos megint melót kereshet. De ettől, hogy most így alakult nem leszek sárkány, nem hisztizem, az nem az én stílusom, sosem volt az. Kitartok mellette, hisz azért vagyok vele, mert szeretem, és ezen is túl leszünk. Mint eddig sok mindenen.


36/N

2014. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolatban az a fontos hogy legyen egyensúly és mindketten boldogok legyetek.

Ha az egyikőtök nem boldog és nem tudtok rajta segíteni sehogyan sem, akkor nem önzőség szakítani, hanem logikus. Az az önzőség, ha azt várod el, hogy a párod maradjon veled, annak ellenére, hogy nem teszed boldoggá.

2014. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!