Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akit az ált. Iskolában és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit az ált. Iskolában és a gimiben kigúnyolnak, az a párkapcsolatokban sem lehet soha sikeres?

Figyelt kérdés
A párkapcsolataim fiúkkal sosem jött össze mindig ott hagytak. A csendességem miatt gúnyoltak ki az iskolában. L
2014. szept. 3. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A senkik szavára nem kell adni. Sok fiú a csendes lányokat szereti.
2014. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nem.Én fiúként szintén csendes voltam,nem emiatt gúnyoltak,hanem a soványságom,véznaságom és gyengeségem miatt.Sosem leszek már normális ember.Határozatlan,önbizalomhiányos és félénk lettem a gúnyolódás,elnyomás okán.Sosem volt még barátnőm,nem is lesz valószínűleg.
2014. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem is sokat csesztettek az iskolában. Nem csak általánosban, de még középiskolában is. Eléggé bennem van még most is, de valamennyire túl tudtam tenni magam rajta. Nem ők tehettek róla, hogy a szeretethiányukat rajtam vezették le.
2014. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az iskolában a vagány lányok mindig azzal szívattak hogy megkérdezték szűz vagyok-e amire én nem akartam válaszolni, erre kigúnyoltak.
2014. szept. 3. 18:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi elég szegények voltunk. Mind a 2 szülöm rokkant nyugdíjas volt. rosszul öltöztem. Gúnyoltak.


Az, hogy sikeres vagyok-e a párkapcsolatban az relatív. De semmi gondom nem volt kapcsolatot teremteni. Hatalmas szerelmeket megélni.

2014. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bár azóta is szűz vagyok 21 évesen.
2014. szept. 3. 18:47
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem öltözködtem sosem rosszul.
2014. szept. 3. 18:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem függ össze, vagy legalábbis nem feltétlenül. Engem is mindig mindenhonnan kiközösítettek, ráadásul sok esetben azzal hogy ronda vagyok. Mondjuk ezt egy idő után nem hittem el, mert a tükör, meg egyre több férfi szeme mást mutatott...

Végül az lett az eredménye hogy a korombeliekkel máig nehezen boldogulok, viszont főleg idősebbekkel (+10-15) volt már több szép kapcsolatom.

Szóval ne keseredj, keseredjetek el, csak el kell hinni, ha valakinek tetszetek :) Mert egy idő után mindenkinek lesz, akkor is ha nem vagytok olyan hűde gyönyörűek, vagy jóképűek :)

29n

2014. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem is sokat gúnyoltak, le is köptek stb, de bennem ez inkább némi szociális zavart okozott, mint szerencsétlenséget a párkapcsolatokban. Inkább csak magamnak való vagyok, de azért el tudom csábítani a fiúkat, most is régóta stabil kapcsolatom van.

Szóval ne aggódj, card le a hülyéket, megérdemlik.

23L

2014. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz. Engem is gyúnyoltak sok mindenért mégis megtaláltam a párom.
2014. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!