Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? 2 pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? 2 pasi, rettenetesen nagy hasonlóság minden téren. Minden tulajdonság eggyezik, családi háttér, kinézet, minden.

Figyelt kérdés

Barátommal 4 hónapja vagyunk egyutt. Az elején, nyáron nagyon jó volt minden, mert volt időnk egymásra. De októbertől minden megváltozott. Alapból elég messze lakunk egymástól, máshol tanulunk, stb. Nincs annyi időnk egymásra. Csakh neki valahogy már végképp nincs ideje rám. Van h napokig nem jelentkezik, ha meg igen, akkor is olyan semlegesen beszélgetünk. lényegében a semmiről. Nem is telefonálunk,semmi, csak néha fb-n pár mondat. Valamint folyton kritizál az alakom miatt, a viselkedésem miatt. Lényegében minden miatt. Néha annyira meg tud bántani, h az egész éjjelt végig sírom.2 hetente talizunk, úgy h én megyek mindig hozzá. De most 4 hétvégét nem tudunk együtt lenni. Hívtam, h 1 napra jöjjön el utánam,a városba ahol tanulok (30km tőle...) de nem jön, mert h esni fog az eső.... :D


De mindeközben, amíg ő nem foglalkozott velem, én megismertem valakit. Aki kintről-bentről rettenetesen hasonlít rá. Annyi különbséggel, h ő foglalkozik velem, rendszeresen hív, sms, fb. Keres mindig amikor van ideje. Egy csokor rózsát is utánamküldött házhozszállítással. Tehát teljesen próbál levenni a lábamról. Ő ott lakik ahol eredetileg én. Tehát sulimtól messze, de hétvégenként közel.


Így véve elég egyértelmű lenne a döntés, csakh. akivel együtt vagyok, az épp olyan dolgokat kezdett ma mondani, h mennyire örül, h ilyen barátnője van, mint én. H ő mennyire szeret engem, s h otthon a szüleivel ma épp arról beszéltek, h mennyire komolyan gondolja ő ezt velem. H tervezgeti az összeköltözést, esküvőt, családot fél év múlva, (akkor végez suliban) stb. Valamint h ha nála vagyok ,akkor is elég gyakran mond ilyeneket, h mennyire biztos benne h én vagyok számára az igazi, velem akarja leélni az életét stb... De viszont máskor azt hallgatom, h idézem: "Honnan tudod, h nem találok olyan lányt, aki jobban megfelel nekem? Akivel lesz közös érdelődési köröm, aki jobban hozzám illik." Tehát teljesen önmaga ellen beszél. Egyszer így, máskor úgy.


Mit tennétek? :/

Én 21/L, barátom 24/F, az új hódoló 25/F


2014. nov. 7. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom az, amiket mostanában elkezdett mondogatni, a beetetés része a dolognak. A tetteknek kéne számítania, én az új hódolót választanám. De előtte azért vele meg szakítanék.
2014. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A "baratod" egyertelmuen nem akar semmit mar toled. Elhidegult, mas valakije van, mittomen. Az uj srac akar valamit, persze, hogy csak megdugni vagy mast is, azt nem tudom. Az elsonel csak jobb lehet.

Egyezik egy "gy".

2014. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mesélj neki erről a hódolódról.

Ha megkeresi és kiüti a g*cibe, akkor komolyan gondolja.

Ha csak hímez hámoz, akkor jegeld mindkettőt, mert miből gondolod, hogy ha már így hasonlítanak egy idő után nem lesz ez az új gyerek is ugyanilyen?

2014. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora problemaik vannak egyeseknek...
2014. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A barátod szerintem sem akar téged igazán, akkor keresne, nem neked kellene mindig hozzá elmenni...

A másik srácban ne őt keresd, ne azért legyetek egy pár, mert hasonlítanak. Egyébként hajrá vele ;)

2014. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!