Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy talákozzak vele úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy talákozzak vele úgy, hogy ne bántsam meg és barátok maradhassunk?

Figyelt kérdés

Mostanában beszélgetek egy sráccal de néha mondja, hogy aranyos vagyok meg így dicsér meg minden, minden nap már reggel 7-kor rám ír. Tuti, hogy tetszek neki szerintem. Találkozni akar, de nekem ő nem jön be úgy, viszont olyan barátra találtam benne, mint senki másban. Nincs olyan megbízható, szórakoztató barátnőm, mint ő. Szerintetek, h majd lépni akar valamit vagy elmondja , hogy többet akar, akkor mit mondjak neki, hogy ne bántsam meg? Korábban nem voltunk barátok és én ilyen kapcsolatba nem szeretnék belemenni, ahol neten ismerkedtünk meg és előtte nem tudtunk egymásról semmit. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit mondtatok? Mit mondjak?


17/L



2014. nov. 7. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit akarsz, de ne szórakozz vele, mert a végén nagyon meg fog utálni.
2014. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy ne szórakozzak vele? Pont ezt akarom elkerülni, hogy megértessem vele, hogy én nem akarok mást, csak barátságot anélkül, hogy pont ennek, játszadozásnak tűnne.
2014. nov. 7. 20:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Miért baj az, hogy neten ismerkedtetek meg?? Én is neten ismertem meg a lányt, akibe most szerelmes vagyok...


Egyébként ha viszonzatlan a szerelem, akkor ő csak szenvedni fog melletted, főleg ha lesz barátod. Nem létezik ellenkező neműeknél barátság, az egyik mindig többet akar.

2014. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Dehát nem vonzódom hozzá, nem is jön be! Nem is akarok kapcsolatot se most. De mint barátot nem akarom elveszteni. Egy kincs, de tényleg!
2014. nov. 7. 20:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Szoktál vele lelkizni, vagy komolyabb dolgokról beszélni?
2014. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A későbbiekben az ilyenből alakul a legszebb szerelem ismerd meg jobban. fokozatosan.
2014. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Háát én nem nagyon szoktam vele lelkizni a saját problémáimról. Csak a napi cuccokkat mesélem el, hobbi, meg az aktuális inger. Ő szokott lelkizni. Elmesélte a gyerekkorát, ami elég tragikus. Mesélt a baleseteiről, a haverjaival való vitáiról...stb. Én meghallgatom, meg bíztetom ilyenkor.
2014. nov. 7. 20:53
 8/13 A kérdező kommentje:
Neem. Ha úgy gondolok rá, akkor a testvérem jut eszembe vagy mintha a barátnőm lenne. Elképzelni se tudnám.
2014. nov. 7. 20:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Értem. A lényeg akkor, hogy ne adj olyan jelet, amiben reménykedhet, a legjobb lenne ha tisztáznád ezt vele.
2014. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még most mielőtt találkozunk, vagy előben ha lépne?
2014. nov. 7. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!