Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan sráccal, aki?

Figyelt kérdés
Ha ti egyetemre jártok, járnátok olyan sráccal aki nem járt egyetemre, csak érettsêgije van, vagy esetleg még technikusi papírja? Természetesen komoly, hosszútávu kapcsolatra gomdolok.

2014. nov. 7. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
én nem mert van párom
2014. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha lóvéd van elég ha hot-dog árus vagy a váci utcán
2014. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha igazan szereted akkor nem szamit meg lehet egy szobafesto is egyetem nelkul mert ha valakit szeretsz azt igy is ugy is szereted !!!
2014. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nekem volt két ilyen párom is, engem nem zavart sosem, hogy nincs diplomája. A lényeg az, hogy ne csak lézengjen, és legyen sütnivalója. Legyen értelmes, és okos is lehet diploma nélkül is.
2014. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
En a sajtos Popcornot jobban szeretem mint a sosat !
2014. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt már dolgom hasonlóval, nem volt vele semmi gond. Ha valaki nem csak lógatja a lábát és tartatja magát, ha nem lusta, nem (csak) siránkozik, hanem tesz is a problémák megoldásáért, akkor nem számít, milyen iskolái vannak.
2014. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legszebb az, ha a sejtéseink ellenére a kérdező nem férfi és nem ilyen formában kérdez önmagáról, hanem lány, aki fel szeretné mérni, mások vajon cikinek tartanák-e és ez alapján akar dönteni.


Rengetegszer van ilyen, egy nőnek/lánynak amúgy bejönne a férfi, de ha a barátnőin vagy baráti társasága fanyalog, máris el tudják venni a kedvét, onnantól "ciki" lesz és máris mindenbe beleköt vagy indokot keres szakításra.

2014. nov. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!