Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan sráccal aki drogozik?

Figyelt kérdés
Nem tudom még milyen drogokkal él,csak annyit,hogy régen díler volt majdnem börtönbe került emiatt. (30 év alatti srác) Van rendes munkája,mellette fősulira jár,nagyon intelligens ,jól szituált,kedves,figyelmes stb. Tegnap hallottam,hogy arról beszélt egy haverjának egyik buliban olyan drogot adtak neki amitől azt se tudta hol van,többet olyat nem használ. Egy másik barátja pedig a drogról akart velem beszélni,de azt mondta,hogy majd csak akkor mondja el ,ha sokáig együtt leszek a sráccal. Még kb pár napja jöttünk össze, és most esik le,hogy egy drogos?!
2014. jún. 20. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hanyagold.
2014. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
SOHA
2014. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Hűha... egy srác mellett már végigjártam a poklot oda és vissza, mivel mikor megismertem, bizony alkalmanként hozzányúlt a drogokhoz. Végig mellette voltam, amíg leszokott, majd együtt is voltunk egy darabig... nem tudom, a te barátod mennyire van elmélyülve benne, csak te érezheted, hogy megéri-e belemenni egy kapcsolatba. Mi már nem vagyunk együtt, de nekem akkor is megérte, mert most már teljesen jól van. Te tudod, szereted-e ennyire. Meg persze keveredjen ki ebből, de gyorsan...
2014. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miket használ, milyen gyakorisággal?
2014. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nem tudom mint írtam azt még. majd ma megkérdezem... ha bevallja :D

de ha azt mondja,hogy szokott inkább megmnodom neki,hog maradjunk barátok,nincs szükségem erre,mert szerintem engem is bele rángatna amilyen személyiség vagyok.. amúgy ő biztos nem akar leszokni erről

2014. jún. 20. 18:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd :/ ilyenbe ne menj bele.
2014. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy drogosnak a drog a legfontosabb, bármennyire is szeret téged, te csak a második helyen lehetsz!
2014. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hagyd ott!
2014. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én járnék , de mondjuk én nem vagyok jó veszély-helyzet érzékelő, és mindig a rossz fiúkkal húztam ujjat, de már csak az izgalom kedvéért is kipróbálnám vele
2014. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A 9-es szeret élni, ez minden! ;)
2014. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!