Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 22 éves fiú/férfi tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 22 éves fiú/férfi tényleg vágyhat arra, hogy pár év múlva családot alapítson?

Figyelt kérdés
A mai férfiak tényleg szeretnének gyereket, vagy csak azért vállalják be, mert a nő/feleség ezt szeretné? De most komolyan kérdezem. Egyszerűen még sohasem hallottam fiatal férfi szájából azt, hogy ő idővel családot szeretne. Vannak fiúhaverjaim, koleszban is sok fiúval beszélgetek, vannak fiú rokonaim, és mindannyian azt mondják, hogy csak ha nagyon muszáj lesz, akkor házasodnak, és vállalnak gyereket. Viszont a barátom szinte belebetegszik, ha azt mondom, hogy én még várnék 7-8 évet. Ő legkésőbb 5 év múlva gyereket szeretne. Tényleg létezik még olyan, hogy egy férfi igazi családot akar? Vagy csak azért mondja, mert úgy érzi elvárás, hogy ő is akarjon gyereket? (Mert én nagyon gyerekcentrikus vagyok.) Férfiak! Van köztetek is olyan, aki szeretne családot huszonéves fejjel?
2010. jan. 27. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

van :)


15/f

2010. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

én igen 23

aki nem akar ygerekeket az minek él?

ez az élet egyetlen értelme.

2010. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kolosszus22 ***** válasza:

Én ugyan nem, sőt házasodni sem nagyon akarok, legalábbis 30 éves korom előtt 100%, hogy nem, de lehet utána sem.

23/F

2010. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akarni akarhat, én mégis azt javasolnám, hogy várjon a házassággal. Fiatal még. Kicsit még éljen, aztán jöhet a házasság, meg a család.
2010. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

20 éves vagyok, és én szeretnék majdan családot alapítani. Nagy kár, hogy a szebbik nem ilyennemű törekvéseimet nemigazán támogatja, pedig jó apa lennék... Nincs ebben semmi külső kényszer, ha belegondolsz, az életed értelme (mindegy, hogy hogyan fogalmazzuk meg), a "fajfenntartás, egyedfenntartás". Mit ér, ha milliomosan egyedül tengeted öreg napjaid, ha nincs senkid? Persze nagyon sok olyan van, akinek nem adatik meg a gyerek, mert szervi, vagy egyéb problémájuk van. Emiatt elég sokan kevesebbnek érzik magukat. Persze az is hasznos, ha a pénzével, ami van, az ember másoknak segít, árvákat fogad örökbe, de a legjobb érzés, ha az ember megdolgozik azért, hogy megadhasson mindent a családjának.

Én pont emiatt sokat tanulok, hogy, ha arra kerül a sor, megfelelő pozícióban lehessek, hogy biztosítani tudjam a családom anyagi hátterét. Sajnos emiatt nemigen jut időm társat keresni, de egyszer majd hátha találok egyet...

2010. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát figy ha ő azt mondja, hogy 5 év múlva gyereket szeretne, mi benne a kivetni való? Én speciel kb 28 éves koromra családot akarok. És akkor már bőven jöhetnek a gyerekek is... Nem tudom manapság miért ennek az ellenkezője a divat... a kiélni magam, a szünetet tartunk, és a minél több mindent akar tapasztalni... -tól tele a t*köm...

20F

2010. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem találok kivetni valót abban, hogy 5 év múlva gyereket akar. Nincs ebben semmi rossz. Csak tudom, hogy az anyagi háttér miatt jobb lenne egy-két évvel később az első lurkó, de ebből nem lesz köztünk veszekedés. Ha 5 év múlva jön az első baba, akkor 5 év múlva jön. Csak furcsállottam, hogy ő tényleg ezt állítja, hogy családot akar. És ő az eddigi egyetlen srác, akitől ezt hallottam.

2010. jan. 27. 15:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Párom 23 éves, és 5 éven belül szeretne.. =)

Talán jobban, mint én :P (Nem neki kell szülnie:D)

2010. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kolosszus22 ***** válasza:
Könnyen lehet 5 év múlva már együtt sem lesztek, kár ennyire előreszaladni a dolgokkal!
2010. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mikor a mi első gyermekünk született a párom 20 volt, miért ne lehetne 22 évesnek 5 év múlva gyermeke?
2010. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!