Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyire gáz, ha nincs kocsim, de van egy buszom? 27 többi lent

Figyelt kérdés
Fater magán utakat szervez, van egy emeletes buszunk. Hitelt vettünk fel rá, ezért kocsink most nincs, de a buszt mármikor el tudom vinni, amikor nincs használva, pl moziba vagy étterembe. Ez mennyire vagány dolog?
2014. nov. 8. 09:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akik milliós kocsival viszik a csajaikat, azoknak hány százaléka apucié/hiteles? Lehet írigykedni, nekem buszom van.
2014. nov. 8. 18:28
 12/13 Buford Tannen ***** válasza:

nem irigykedem,nekem több gépem vq

2 patent allapotu ifa az egyik terepes es daru is van rajta meg 2 mtz , egy 50es es egy 80 as , motorok : 250/1es mz, 638as jawa,meg egy simson. ja es a 2107 zsiguli :)

egyiken sincs hitel.

2014. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mond a csajnak randi előtt, hogy busszal mész... és tényleg
2014. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!