Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ismertek olyan embert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek olyan embert a környezetetekben, akinek tipikusan "Sose lesz csaja"?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miből vontátok le ezt a következtetést, és miért vagytok ilyen biztosak benne?
2014. nov. 8. 09:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A legtobb ilyen embernek azert nem lesz, mert o maga nem akar. Ha megvaltoztatja a celjait, akkor mar lehet csaja, szoval a kerdes elegge alaptalan.
2014. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%

van.

bátortalan (alig mer megszólalni) és nagyon magasra tette a mércét, neki nem akármilyen csaj kell...

2014. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Igen, ismerek. Ő hozzám hasonlóan nem akar kapcsolatot.
2014. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
# 10, önmagunk és a személyiségünk fejlesztéséhez nem kell pénz. :) Az igényesség sem pénz kérdése. Nem kell ahhoz gazdagnak lenni, hogy ne légy elhízott, zsíros hajú, szakadt ruhás. Csinos és ápolt fillérekből is lehetsz.
2014. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Saját magam ilyen vagyok,hogy miért? Mert nem születtem "helyesnek",és hiába csinálok én bármit,levegőnek néznek a nők.Hiába vagyok igényes,hiába öltözködöm jól,semmi eredménye...
2014. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

utolsó!

ajánlom a #7 válaszát a mindenért az ellenkező nemet okolják résztől.

2014. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebben meg logikai ellentmondás van. Most akkor az a baj, hogy megkeseredettek vagyunk, azaz magunkat utáljuk, vagy az, hogy az ellenkező nemet? Mert hogy a kettő nem ugyanaz, az tuti. Egyébként ez is csak mese habbal, mint ahogy az, hogy fillérekből fel lehet öltözni. Nem hibáztatjuk a nőket, nincs is velük semmilyen kapcsolatunk.
2014. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ismerek, én ilyen vagyok.
2014. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
igen. mert a srác egy gyökér. (elnézést a kifejezésért, de tényleg az és tudja is magáról)
2014. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Igen, elég jól ismerem magamat ahhoz, hogy tudjam nem lesz senkim. Eddig csak a felesleges kört futottam a nőknél, most már nem is próbálkozom, mert beleuntam a sikertelenségbe.


25F

2014. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!