Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek örülne mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek örülne mit csináljak hogyha jön be?

Figyelt kérdés
Barátnőm este jön be nem alszik itt sajnos de sokáig ittlesz szerintetek mivel készüljek? csináltam 1-2baromságot és helyre szeretném hozni és éreztetni vele h nem akarok mást rajta kívül lányok titeket mi vesz le a lábatokról minek örülnétek?? fiatalok vagyunk de nagyon szerelmesek! én 17 ő 15
2014. nov. 8. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Lép meg valami romantikus dologgal pl:gyertyfény...stb
2014. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*lepd
2014. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fuha, múltkor a barátom azzal lepett meg, hogy amikor beléptem a szobájába, akkor már égtek a gyertyák, szólt a zene és ahogy kényelembe helyeztem magam átfagyva, akkor már hozta is be az előre elkészített különleges forrócsokikat,sőt bekészítette a filmet is.:)Sokszor kedveskedik nekem, mégis nagyon meglepett, szóval a gyertyák láttán mára nyakába ugrottam. Szerintem ilyen apróságknak a barátnőd is örülne, sőt a legtöbb lány.:)

17/L

2014. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!