Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Hogyha titeket hív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Hogyha titeket hív valaki, de nem vettétek fel valami miatt utána visszahívjátok az illetőt vagy várjátok, hogy ujra hívon tteket?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha tudom ki az, visszahívom, ha ismeretlen nem hívom
2014. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs erre egyetemes szabály...
2014. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki az. :)
2014. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, csak az ismert számokat hívom vissza, ismeretlent soha...
2014. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
már ugy érted az ismeretlen,hogy kiírja számát szóval nem privátal hív,csak nem tudod kié a szám???
2014. nov. 4. 13:33
 6/11 anonim ***** válasza:
jézusom... ha akarsz valamit tőle.. írj smst, hogy kerestelek hívj vissza, ha tudsz...
2014. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
visszahívom
2014. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ismeretlen számot általában nem hívok vissza. Nem spórolás miatt, mert korlátlan csomagom van. Hanem egyszerűen ő keresett, ő akart valamit, ha fontos akkor majd visszahív.
2014. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én visszaszoktam hívni mindenkit. De ilyen a munkám így sose lehet tudni, hogy véletlen nem jó-e nekem ha beszélek vele minél hamarabb.
2014. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem!Ha fontos,akkor úgyis hív még egyszer!
2014. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!