Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok! Örülni fog a baratnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Örülni fog a baratnöm ennek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy honapja megismerkedtem egy cseh lannyal (igen tavkapcsolatban elünk), akivel mara mar együtt vagyunk es nagyon bele szerettem, csak ra gondolok es allitolag Ö is engem :)

Na de most nem ez a fontos...

Szerelmeslevelet fogok neki irni, ha tetszik, ha nem. Elöben mar elmondtam neki, hogy szeretem, de nekem ez nem eleg. "Brutalisan" szerelmet akarok neki vallani, de nem is Skypeon es nem is elektronikus formaban. Mivel jövö het kedden lesz pont egy honapja, hogy együtt vagyunk, jövö heten adom fel a levelet postan egy piros boritkban (direkt pirosat vettem).

Es egy gyönyörü szerelmes levelet akarok neki irni, amiben öszinten leirom a erzeseimet iranta...

Nem olyan tanacsokat kerek, hogy mit irjak neki, mert azt tudom, csak az erzeseimet kell követni, inkabb olyan tanacsokat kerek, hogy mit rajzoljak a levelre (szivecskeken kivül).

Meg arra is gobdoltam, hogy a levelet befujom a parfümömmel, hogy olyan illata legyen a levelnek mint nekem.

Szerintetek jo ötlet ? :) Vannak meg ötletetek ?


Elöre köszönöm a segitsegeteket


19F es a baratnöm 18 eves.


2014. nov. 8. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Illatos papír. Vannak ilyen díszesek is, rajzolni sem kell.
2014. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te tenyleg szerelmes vagy, ha ilyen otleted van! :)

Hat ha ugy gondolod akkor fujd be nyugodtan a parfummel.

A rajzhoz meg ha van egy kep rolad meg rola ragaszd ra egy lapra es egy nagy szivvel megcsinalod a keretet!

2014. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az illatos papír jó ötlet, mert a parfűm nyomot hagy a papíron, és csúnya lesz. Azonkívül a tintát is oldja. A postán pedig lehet kapni kimondottan szerelmes levélre való bélyeget. Vigyázz arra, hogy a borítéknak ne legyen illata, mert hallottam már olyat, hogy megzavarta a levélosztályozó gépet az illat, és ezért nem ért oda a küldemény. /a tv-ben láttam/
2014. nov. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!