Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél egy olyan lánnyal/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan lánnyal/férfival aki az exevel lakik és alszik?

Figyelt kérdés

A kérdés feltételének oka(i): Felmérés alapján szeretném kideríteni, ki hogyan áll hozzá ehhez a dologhoz!

Őszinte válaszokat kérek - Nem/Kor a végére nem kötelező!



2014. nov. 8. 13:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2014. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Még ha együtt laknak, de külön szobában, akkor talán. No, de ha együtt is alszanak akkor nem. Semmi képpen nem. Az nem az exe akkor.

Én meg nem most jöttem le a falvédőről.

25N

2014. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ismertem egy párt, ahol a lány már a fiú menyasszonya volt, de a lány még mindig az exével lakott, és egy ágyban is aludtak...Megkérdeztem, hogy ezt mégis hogyan? miért? A válasz az volt, hogy anyagi okok miatt. Az ex megtűrte még a lányt magánál, az új vőlegény viszont nem dolgozott, nem tudtak volna külön költözni egy albérletbe, viszont a fiú anyja nem engedte h a lány odaköltözzön...Ez amúgy nekem nagyon meredek, én ebbe nem mentem volna így bele, a fiú helyében...
2014. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Vitáztam a lánnyal egy ideig... Azt mondta nem éreznek egymás iránt már semmit..

A kérdést azért tettem fel, hogy megmutassam neki.. nem csak én vagyok ezen a véleményen..

Az egészben a vicc az volt, hogy Őt, elvileg nem zavarná, ha én a volt barátnőmmel aludnék... :D

2014. nov. 8. 13:59
 5/30 Költőnő? ***** válasza:
86%
miért alszik vele?
2014. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nope.
2014. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
35%
Egyértelműen NEM!:)
2014. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Miért alszik vele?


Hát.. ez igen jó kérdés!:)

És, ha felhozom neki, hogy ez így nem jó, nekem ez nem tetszik... egyből tereli a témát..

De, akkor mégis mit szeretne tőlem? - Hogy szó nélkül elfogom nézni?

Nemáár..!

2014. nov. 8. 14:04
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Amig együtt vannak nem.
2014. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Jöhetnek még válaszok!

Szívesen elolvasok mindenféle választ!

Örömmel tölt el, hogy hasonló felfogású emberek válaszoltak a kérdésemre!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2014. nov. 8. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!