Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél egy olyan lánnyal/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan lánnyal/férfival aki az exevel lakik és alszik?

Figyelt kérdés

A kérdés feltételének oka(i): Felmérés alapján szeretném kideríteni, ki hogyan áll hozzá ehhez a dologhoz!

Őszinte válaszokat kérek - Nem/Kor a végére nem kötelező!



2014. nov. 8. 13:51
1 2 3
 11/30 Költőnő? ***** válasza:
90%
ha csak úgy aludna együtt vkivel; nem terelne. Ha vki terel, nem mer őszinte lenni. Az persze megint más tészta h miért.
2014. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Oké. Tegyük fel, hogy az expár nem tud egyenlőre hova menni, és közösen megállapodnak abban, hogy továbbra is egy lakásban élnek, amíg az egyik nem tud tovább lépni. Addig közösen fizetik a számlákat, az albérletet stb.

Ezt még ha nehezen is, de van aki elfogadja, hiszen csak anyagiakról szól az egész.

De azt, hogy még mindig egy ágyban alszanak, azt már tényleg csak egy idióta venné be. Attól, hogy rá vannak kényszerülve, hogy egy fedél alatt lakjanak még nem kell ugyanabban az ágyban aludni is. Miért nem alszik egyikük a nappaliban? VAgy ha nincs csak egy konyha, és 1 szoba akkor miért nem vesz egy fotelágyat vagy felfújhatós matracot, és alszik külön???

Én évekkel ezelőtt a válóperem ideje alatt egy lakásban éltem a volt férjemmel. Volt már mindkettőnknek kapcsolata, de amíg nem adtuk el a közös házunkat kénytelenek voltunk egy fedél alatt élni. De nem aludtunk egy ágyban. Én aludtam ágyban, a férjem aludt felfújhatós matracon ( ő akarta így)

Szóval én nem venném be azt, hogy csupán anyagias okokból alszanak egy ágyban..

2014. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Értelmetlen lenne és féltékeny lennék.Ezért nem a válaszom.
2014. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Barátnőd bolond, már nem azért :)

Ilyenkor általában mindent megtesznek az emberek, hogy elköltözhessenek. Hozzád mehetne a lány? Ha igen, akkor én a helyedben ultimátumot adnék. Amilyen hamar csak lehet költözzön oda, vagy máshová, de ez így tovább nem maradhat.

2014. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Ami fura az egészben, hogy az exe felhozta nemrég, hogy visszaköltözik az édesanyjához.. Aztán 1 hét elteltével, már gondolkozik rajta..

Én nemrég (Talán 1 órája) felhoztam neki a következőt..


"Ma reggel arra gondoltam... azért költözne vissza, mert talán ráébredt, hogy így blokkolja a boldogságod..

100/101 férfi gondolja így (40 megkérdezettből 40 adta ezt a választ..) -> "Nem jönnék össze olyan lánnyal, aki az exével lakik, s alszik..." - Avagy, a gondolatom alapján, ráébredt arra, hogyha valakivel összeakarnál jönni, a srác 95% os eséllyel ezt válaszolná... "


Ezután gondoltam, felteszem itt is a kérdést...


Viszont, most hogy már gondolkodik rajta... Szívem szerint úgy érzem... Több van ott, mint "barátság" ...

2014. nov. 8. 14:20
 16/30 A kérdező kommentje:

Ami igazán fura az egészben, hogy állítja.. "Őt nem zavarná, ha ez fordítva lenne..."


Ellenben a facebook -on 113 válaszoló szerint, egyértelműen NEM!

2014. nov. 8. 14:31
 17/30 A kérdező kommentje:
Az itt feltett kérdésre, adtak 113 NEM választ. **
2014. nov. 8. 14:31
 18/30 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem zavarná, hiszen ő is ezt csinálja.


Normális értékrendű embert ez zavarja, bizalom ide vagy oda. Aki ezt nem tudja felfogni, az nem érdemes arra, hogy foglalkozzanak vele. Szerintem hagyd ott a pecsába.

2014. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Megmondva az őszintét... Igen!

Normális felfogású embert, ez bizony zavarja.

És behozva jómagam.. engem nagyon is zavar.

Bizalom ide vagy oda.. ez nem megengedett.

2014. nov. 8. 14:34
 20/30 Költőnő? ***** válasza:
89%

itt most nem is az a lényeg h kinek van igaza. Innen, a te oldaldaról: neked.

Az övéről meg szte: nyilván neki.

Azonban az olyan kapcsolatok életképtelenek, ahol alapvető dolgokban ennyire eltérnek a határok.

2014. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!