Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakoriak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az olyan 20-as évei elején járó lányok/nők, akik szeretnének családot, gyereket?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy nehezen fogok olyan lányt/nőt találni, aki szeretne családot alapítani, mert ma ez már nem "menő" :/ Szerintetek jogosan félek ettől?Igaz, én még bőven ráérek ezen gondolkodni, mert csak 18 vagyok, de akkor is érdekel a véleményetek, tapasztalatotok.
2014. nov. 8. 15:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Hát mostanság akár már 50% is lehet az aránya. Vagy nem tudom mennyi a cigányok aránya a kora 20-as csajok közt.
2014. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

itt vagyok én 21évesen :D

nekem mindenki azt mondja, hogy minek akarok én még gyereket meg férjet inkább bulizgassak stb.

nem értik meg, hogy én mér kinőttem ebből :D

21L

2014. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én szeretnék majd gyereket. :)

15/L

2014. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%

#2


Várj kitalálom... a vezetékneved...


Bangó, Balog(h), Balla, Rézműves, Lakatos, Rostás, Karika, Horvát(h), Kolompár, Nikolics, Góman, Rezes, Kanalas, Bódi, Drótos, Bunyós...

2014. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 CptTomato ***** válasza:
Inkább az a kérdés hogy te megengedheted magadnak hogy olyan lánnyal gyere össze aki családot akar ennyi idősen... mert azt ugye neked kell eltartani...saccra úgy azt mondanám ha a szülők vesznek neketek egy lakást vagy bérelnek egyett akkor olyan havi 250-400ezer közötti kereset lenne az optimális nettoba ha gyereket akarsz...persze ha az asszony gyerek után még tovább tanulna akkor még plusz havi 50-100ezer ami nem ártana attól függ hogy mit hol tanulna.
2014. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%

#6


Kivíve há füstösek váttok mer ákkor ázt á níccázezert ázt ti kágyátok áz álamtul ájándíkbá.

2014. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Én 21 vagyok ès van egy 6 hónapos fiam... ès nem vagyok kolompár se balogh.....
2014. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
a vidéki és egyszerű lányok olyanok...valamint a romák...amelyik lánynak miniálisak az elvárásai a gyerek-felneveléshez szükséges dolgok tekintetében...de ez régen ment mikor mindenki segített mindenkinek, ma pedig azért nem megy, mert mindenki abszolút csak a saját érdekeit nézi és ha ezen múlik, lejjebb is tapossa a másikat csak, hogy Ő szinten maradjon vagy feljebb kerüljön...láttad volna mi volt itt 25-30 évvel ezelőtt...a vw golf-os volt a legnagyobb és ott segített a trabantosnak ahol tudott...manapság meg a bmw x6-os kiröhögi az bmw x5-öst, az x5-ös a bmw 5-öst, az 5-ös a 3-mast és így tovább, érted? kicsit eltértem de próbáld meg kiszűrni a lényeget! senki nem mer gyereket vállálni úgy, hogy nem áll bombabiztos lábakon az anyagi helyzete ami érthető is...
2014. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
sok ilyen van,egyedül nevelik 1-2 év után :,) az összes ilyen kapcsolat bukás,ilyen korban.Kár hogy nem lehet rá pénzel fogadni!
2014. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Miért baj, hogy korán akarok gyereket?:D Egyetem után szeretnék családot alapítani és a korai gyereknevelés szerintem jó abból a szempontból, hogy 40 éves koromra a gyerek már bőven közelíteni fog a 20-as éveihez és nem kell utána akkora hangsúlyt fektetni a nevelésre és utána is lehet élvezni az életet ugyan úgy :D
2014. nov. 8. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!