Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakoriak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az olyan 20-as évei elején járó lányok/nők, akik szeretnének családot, gyereket?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy nehezen fogok olyan lányt/nőt találni, aki szeretne családot alapítani, mert ma ez már nem "menő" :/ Szerintetek jogosan félek ettől?Igaz, én még bőven ráérek ezen gondolkodni, mert csak 18 vagyok, de akkor is érdekel a véleményetek, tapasztalatotok.
2014. nov. 8. 15:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
#11 most irtak le paran te szerencstlen xdd
2014. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

#11


Miközben kb. sosem fogod látni a saját unokád mert mehetsz a melóba hogy kifizesd azt a bazu nagy hitelt amit pont a puja miatt vettél fel...


Vagy még rosszabb passzolja le hozzád a pujákat te meg meló mellett nevelheted azokat is


>:) - megszívtad

2014. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
De nekem meglesz a megfelelő anyagi helyzetem ehhez...:)
2014. nov. 8. 15:17
 14/23 Költőnő? ***** válasza:
49%
gondolom magadtól :D
2014. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%
A cociális segíj nem nevezhető megfelelő anyagi háttérnek.
2014. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, de el nem tudnám képzelni, hogy a közeljövőben gyereket vállaljak, pedig mindenképpen szeretnék majd. Csak éppen olyan 30 éves kor körül inkább. A legtöbb lány ebben a korban vagy a szüleivel él vagy alig tudja fizetni az albérletet és eltartani magát, így nagyon bátor vagy éppen felelőtlen dolog lenne gyereket vállalni.
2014. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én most 22 éves vagyok, majd 1-2 év múlva szeretnék gyereket. Nem vagyok cigány, se vidéki. Nem vagyok nagyravágyó, de egy alap szintet mindenképpen szeretnék biztosítani, amikorra már lesz gyerek: rendes szép kertes családi ház, egy autó (nem 20 milliósra gondolok), kutya, macska és ne kapjon a gyerek lepukkantat, csak nagyjából középszintűt. Ha tehetném, már most szülnék, de az életfeltételek még nem adottak, még csak most kerültem ki főiskoláról, az első hónapokat dolgozom. Albérletben lakom a vőlegényemmel, Ő is egy átlagpolgár, semmi luxus, semmi nagyravágyás, de azért nem élünk lepukkantan sem, azért elég szép ahol élünk. Vannak céljaink és megvalósítjuk őket, ahogy a pénzünk engedi. Nem baj, ha még pluszba késik a baba pár évet, én csak akkor szeretnék, ha már minden adott lesz hozzá. Ha tehetném, akkor már most babáznék :)
2014. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

tik normálisak vagytok?? szerintetek csak a romák akarnak férjhez menni meg gyerekeket? mindenki máshogy képzeli el az életét és nem vagyok roma attól mert szeretnék családot

2-es voltam

2014. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok 30-40 éves ismerősöm összeházasodott már a huszas évei elején és elég szép Világot építettek ki maguknak, szépen élnek. Természetesen voltak válások, ahogy a 25-30 év között összekerülők között is. Vannak örök szinglik. És vannak olyanok, akik azt hiszik, hogyha harminc évesen találják meg az "igazit", nagyobb eséllyel maradnak együtt... hát válások hada mutatkozik itt is :) Semelyik sem garancia az örökkön örökké felfogáshoz, mindkét esetben vannak szépen alakulók és csúnya elválások, egyiknél sincs se jobb, se rosszabb. Ez csak és kizárólag emberfüggő. Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy korán családot alapítani hülyeség! Csak magadra hallgass és arra figyelj, hogy Te mit szeretnél és mik az igényeid! Ha megteheted pénzileg, hogy gyereket vállalj fiatalon, miért is ne? Csak arra figyelj, hogy ne egy pénznyelő fruskát fogj ki, előtte legyél vele 1-2-3 évet és minimum 1 évet élj vele! Ezalatt kiderül, hogy tényleg miért is van Veled! :) Úgyhogy ha minden adott hozzá, akkor hajrá, sok barátnőmet már eljegyezték, huszon éves koruk elején, közepe felé már házasság is előfordul :) Én tapasztalatból, hallomásból és beszélgetések során szoktam hallani, hogy nem bánták meg :) Ezt 30-40 évesen is mondják :) Úgyhogy ne hallgass ezekre a fatökűekre, mert ők csak a saját éretlenségüket erősítik meg ezen az oldalon és még hirdetik is :) És nem fogják fel, hogy annyi idősen is lehet már komoly FÉRFI és gondolkodású ember :) Úgyhogy ne hátrálj meg :)
2014. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

"szerintetek csak a romák akarnak férjhez menni meg gyerekeket"


19 meg 20 évesen igen. Vagy esetleg még az extrém felelőtlen alakok.

2014. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!