Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért lehet, és mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért lehet, és mi lehet a kiút belőle, hogy szinte bárkit be tudok fogadni a szívembe, könnyen és mélyen bele tudok szeretni valakibe, de egyszerűen nem hiszem el, hogy engem is tudna még valaha valaki szeretni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

ha lány vagy, tuti találsz majd valakit.

akár nekem is írhatsz :)

2014. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem unjátok még ezeket a szánalmas, méltatlan próbálkozásokat? Ez nem társkereső more....
2014. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Nyugodj bele, foglalkozz az élet már területeivel. Ha a mese igaz, idővel úgyis jön valaki, ha meg mégsem, akkor kár rajta idegelni magad.
2014. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiány...
2014. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Könnyebb mást szeretni, mint engedni, hogy engem szeressenek. Ez azért van, mert ameddig mást szeretsz, te irányítasz, de amikor már más szeret téged, akkor mindig ott a lehetősége, hogy egyszer csak nem fog szeretni és elhagy.

Amikor megengeded magadnak, hogy más szeressen, nagy kockázatot vállalsz éppen ezért. Szerintem ez lehet igazából az oka, amiért nem "hiszed el", hogy más is tudna még szeretni.

2014. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aries 2 ***** válasza:

Tán ez egy társkeris reklámkérdés?

Ha nem, ha igen, nem érdekel, akkor is válaszolok. :)

Ha te így tudsz szeretni, akkor te igazán tudsz szeretni. Szeress engem! Bennem nyugodtan hihetsz. Talán vagyok olyan szerethető, mint bárki... :)

2014. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!