Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta távkapcsolatban élünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta távkapcsolatban élünk egyre hisztisebb, gyanakvóbb és féltékenyebb vagyok. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elejétől kezdve nagyon sokat voltunk együtt, tulajdonképpen éjszaka kivételével folyamatosan. Most távkapcsolatra kényszerültünk, és észreveszem magamon, hogy egyre elviselhetetlenebb vagyok. Hisztis lettem, gyanakdvó és még a légyre is féltékeny... NEM AKAROM ELIJESZTENI, ELÜLDÖZNI EZZEL MAGAMTÓL :( Mit tegyek, hogyan építsen magamban vissza a bizalmat a távolság ellenére is? Mikor higgadtan belegondolok a dolgokba, ő tulajdonképpen nem szolgáltat okot, én mégis ilyen vagyok... Kb 2 hetente tudunk most találkozni 1-2 napra... L22
2014. nov. 8. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 2,5 havonta tudok találkozni a barátommal. A lényeg, hogy bízz benne. A távkapcsolat alapja, a feltétel nélküli bizalom. Ha eluralkodik rajtad a féltékenységi roham, akkor próbáld meg nem ráhárítani, hanem mondjuk a barátnődre. 18L
2014. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én ugyan ilyen helyzetben vagyok.

A lényeg hogy néha csak úgy random mond neki hogy szereted vagy írj neki egy-egy erotikus sms-t vagy bármit! Aprosagok de hasznosak és eléred vele hogy előbb utóbb biztositani fog arról hogy csak te kellesz neki:)

2014. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!