Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jó megoldás lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó megoldás lenne?

Figyelt kérdés
Tegnap összejöttünk egy lánnyal, az első randi volt. 250 km választ el minket egymástól, így egy köztes városban találkoztunk. Megbeszéltük, hogy a jövőhét végén is látjuk egymást. Én logikusabbnak találnám, ha eljönne hozzánk, bemutatnám a szüleimnek és a hétvégén nálunk is aludna, nem pedig csak pár órát tölthetnénk együtt. Szerintetek hozzam fel neki? Vagy belemenne?

2014. nov. 8. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha akar tőled valamit belemegy, sőt még ő fogja megkérdezni...


Ha nem akkor meg nem

2014. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet teljesen jó, viszont korainak tartom szerintem. Egyenlőre maradjon a köztes megoldás, és mikor már elmélyül a kapcsolatotok, akkor lehet szó erről.


De ha gondolod, beszélj vele erről, aztán majd meglátod, hogy ő hogyan vélekedik erről. :)

2014. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"első randi volt. Megbeszéltük, hogy a jövőhét végén is látjuk egymást. nálunk is aludna!"

Kissé gyorsan haladtok nem? Szerintem igen. Akárhány évesek is legyetek. Ez még korai.

Mellesleg, te vagy a fiú, neked illene menni "udvarolni", nem neki.

2014. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek mennyi lenne az ideális köztes találka?
2014. nov. 8. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korai, nyugodtan megkérdezheted, maximum azt mondja, nem.
2014. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy mennyi lenne az ideális köztes, majd az idő eldönti és az nem darabszámban értetendő.


De nyugodtan kérdezd meg erről a lányt, úgy is az ő válasza lesz a döntő. :)

2014. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!