Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszex emberek tényleg hűtlenek?

Figyelt kérdés
A barátnőm elmondta, hogy már volt nővel, de komoly kapcsolata eddig eggyik nemmel sem volt. Lehet, hogy azért mert mindig kell neki mind a két fajta szex? De akkor a hármast miért nem akarja?

2014. nov. 9. 07:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Én 20 éves bi nő vagyok és szintén nem volt "komoly" kapcsolatom (nem is szetetnék). De ez nem a hűtlenséggel függ össze! Nem kellene általánosítani... Ez olan mint amikor azért akarnak két meleget összehozni mert melegek. A biszex sem mozdul rá mindenkire.
2014. nov. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

A hűtlenségnek semmi köze ahhoz hogy kihez vonzódik az ember.

Én is bi vagyok, ettől még nem akarok mindenkivel szexelni. Komoly kapcsolatra vágyok, egyetlen emberrel, aki mindegy milyen nemű.

2014. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk nalam eleg zavaro, hogy a baratommal szexelek es kozben not kepzelek el. Persze ettol meg nem csaltam meg ot sosem, de a vagy ott van. Lehet a baratnod szerelmes, es nem szivesen osztozna rajtad. Esetleg ajanld fel neki , hogy legten novel, de te csak nezed. Ha ez neked igy belefer. Vagy inkabb parral.
2014. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Nem az orientációtól függ, hogy hűtlen-e valaki.
2014. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy sztereotípia.Én is biszex vagyok, 3 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel és nem lennék képes arra hogy megcsaljam.

16/l

2014. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a heterók is.
2014. nov. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen. A biszex emberek tényleg hűtlenek. Miért pont ők lennének kivételek?
2014. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

a biséget miért kell folyton összemosni a hütlenséggel? erre válaszoljon valaki.

ha a partnerem kielégit szexuálisan és lekileg is, akkor nem keresek mást.

ez egy hetró kapcsolatnál is így van,ha valami nem ok akkor az egyik ember félrelép.ehez nem kell egy bisex partner.

és azért nem akar 3ast mert téged akar.

2014. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves acciojuli a heterók is összevissza csalják egymást,csak hogy tudd.
2014. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét biszex barátom (1 lány, 1 fiú) hűtlen, nem bírják a másik nem nélkül. Ez persze nem azt jelenti, hogy minden bi az, ééés ismerek jópár hűtlen heterót is...
2014. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!