Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudtok tanácsolni? Komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudtok tanácsolni? Komoly válaszokat kérek

Figyelt kérdés
Nekem az a problémám, hogy mindig olyan lányokat nézek ki magamnak akiknek már van barátjuk. De ez mindig igy van. Légyszives segitsetek! Tökmindegy milyen csajokat nézek ki átlagos, nagyon szép stb. Mindegyiknek van barátja. Nem birom már.
2010. jan. 27. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
GOndolkodj el azon, hogy mi fog meg teged ezekben a csajokban. Az talan segit rajonnod, hogy ne mindig ilyenekbe fuss bele. Vagy lehetsz "bunko" is, es meggyozheted a csajt, hogy te jobb pasi vagy mint akivel eppen van :)
2010. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
keress olyat akinek nincs
2010. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan tudnám meggyözni ?Lenne egy pár kérdésem oda tudnád adni az msn cimedet ?
2010. jan. 27. 17:35
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
gyakorlat teszi a mestert öcsisajt, előbb el kell kezdeni aztán kérdezz ha van miről
2010. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

próbálj megszerezni egyet! Ha összejön örülj, ha nem legalább tudod hogy esélytelenek az ilyen csajok.

Ja és ne jöjjenek olyanok, hogy mekkora bunkóság vkinek a csaját "ellopni". Általában nincs rájuk írva hogy foglaltak:)

2010. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3 otletem is van

1: felsz elkotelezni magad, ezert tudat alatt valasztasz olyanokat, akikkel ugysem lehetne semmi

2: csorda szellem, az a lany mast is boldogga tud tenni, ergo te is boldog lehetnel vele (szinten tudat alatti)

3: egyszeru veletlen, es jarj tobbet olyan helyekre, ahol tobb az egyedulallo

2010. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. jan. 27. 17:43
 8/12 anonim válasza:
100%
Nagyon sok olyan csaj van akinek nincs párja csak keresni kell.fel a fejjel..
2010. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hogyan ???
2010. jan. 27. 18:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennyi szánalmas sz*r jár ide... bazzeg keressél olyan csajt akinek nincs barátja de ne b*azd el mások kapcsolatát... te örülnél annak ha neked aztmondaná bnőd h bocsi de összejöttem mással ? sztem nem... ugyh sztem várjál egy olyan csajra akinek nincs barátja... ennyi
2010. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!