Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a gond? (értelmes válaszokat)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond? (értelmes válaszokat)

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, kívülről nem a legszebb sőt...

már 6 éve hogy nincs barátnőm, már nagyon szeretnék valakit.

Eddig hiába próbálkoztam mindig pofára estem. nem vagyok egy bunkó, inkább kedves tisztelettudó. Lelkileg már teljesen kivagyok... Mit csinálhatok rosszúl? valami tanács?


2011. okt. 7. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet 16/F
2011. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nyugi eljő majd a te időd is
2011. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kössz fiúkra nem vagyok kiváncsi...
2011. okt. 7. 22:44
 4/10 anonim válasza:
40%
Szerezz pénzt onnantól mind1 hogy nézel ki :)))
2011. okt. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 valasz88 ***** válasza:
90%
Édesmindegy, hogyan nézel ki, amíg magaddal nem vagy kibékülve, senkinek nem leszel teljes értékű társa. Pont azt a kétségbeesést sugárzod a lányok felé, ami a soraidból is kiolvasható... Tanácsom: előbb magadat szeresd, magaddal légy elégedett, egyedül légy teljes, és ha majd úgy érzed, nem hiányzik senki, tapadni fognak rád, mindegy, hogyan nézel ki.
2011. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

a McDonald's a megoldás a te bajodra barátom!!



a zacskót ne dobd el, vágj rá két lyukat és húzd a fejedre..

2011. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, fiú vagy lány-e az, aki azt írta, hogy szerezz pénzt, onnantól mindegy, hogy nézel ki, de ekkora hülyeséget sem hallok gyakran. Ha hozzám odajönne egy pénzes srác, de közben flegma, bunkó, akkor a lehető leggyorsabban küldeném a francba. Kedves kérdező, hol próbálkoztál eddig, és milyen lányoknál? Mert ha nagyon nyitott, bulizós, divatmajom csajoknál, akkor ott sajnos nincs sok esélyed, nem csak miattad, hanem ezek miatt a csajok miatt.
2011. okt. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bánomisén ***** válasza:
Matekból sosem voltam nagy, de most kivételesen számoltam - 11 évesen volt utoljára barátnőd? Azt abban a korban még nem barátnőnek, hanem gyerekkori pajtásnak hívják, mégpedig nemtől függetlenül. Ha egy olyanfajta kapcsolat hiányzik az életedből, akkor barátokat keress inkább, ne barátnőt.
2011. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is így voltam és az a legjobb megoldás ha sz*rsz az egészre de tényleg hagyd a francba sportolj helyette vagy valami mást csinálj ha meg jön egy csaj akkor jön egyszer úgyis fog 18/f
2011. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat :/
2011. okt. 16. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!