Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néznek meg, amikor ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek meg, amikor ott vannak a barátnőik?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteget szépültem.

Egy csomószor van, hogy megyek valahova, és a srácok, akik a BARÁTNŐIKKEL vannak, megnéznek engem. Az egyik utánam is fordult, miközben kézenfogva ment a barátnőjével. Tegnap volt,hogy ültünk a mekiben, és leültünk egy pár mellé, a srác meg elkezdett bámulni, és amikor oda néztem, elkapta a fejét...szerintem a csaj ebből semmit sem észlelt.

Bele gondoltam,h ogy akkor vajon az én párom is ezt teszi? Vagy minden pasi?

Hiába szépültem sokat, még ígyis inkább átlagos kinézetű vagyok(régen csúnya voltam). Vannak nálam 1000000000x szebb lányok, akkor azok után már a nyálukat is csorgatják a férfiak?

Ezt a kérdést nem provokálásból írtam ki, hanem azért, mert mostanában látom, hogy a barátom szó szerint BÁMULJA a csajokat, hiába vagyok mellette, és ha megemlítem, közli, hogy nem a csajt nézte.

Ez természetes a pasiknál, hogy függetlenül, hogy ott ÜL mellettük a barátnőjük, megbámulják a csajokat?(Nem nézik, bámulják).


2014. nov. 9. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
meg szepultel? olyan is van? ...add meg a receptet a csunyaknak :)
2014. nov. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Isten azért adta a szemünket hogy bámuljunk.
2014. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A receptem annyi, hogy más fazonú hajat kezdtem el hordani, sminkelek egy kicsit, és csinosabb ruhákba járok, edzek, hogy jó formába hozzam magamat, és megpróbálom jól érezni magamat.

Én úgy vettem észre, hogy az, hogy igazából mennyire szép valaki, nem számít, ha kihozza magából a legtöbbet, és emellett jól érzi magát a bőrében, így jó lesz a kisugárzása.

2014. nov. 9. 09:15
 4/6 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, így igaz, viszont az se mindegy, hogy megnézi, vagy bámulja.

Az én párom például bámul, sokszor nem is emlékszik, hogy beszéltem hozzá.

2014. nov. 9. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem barátnős pasik sose néznek, csak mindegyik másik. Az én barátom sem szokott más csajokat nézni, pedig mindig figyelem mikor látok egy jó nőt... ő nem szokta jobban megnézni mint bárki mást. De hát az én párom elég figyelmes, és sose bántana meg ilyesmikkel, hogy más nőket néz mikor velem van.
2014. nov. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondták mások is hogy szebb lettél?
2014. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!