Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parom baratnoi nem fogadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom baratnoi nem fogadnak el, levegonek neznek. Nem artottam nekik, csupan azt hiszik ok kulonbek. Tobbi lennt. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

8 honapja vagyunk egyutt, o 26 en 23 eves. Baratnoi kicsit idosebbek, 28-32. Mindenki kedves, jo fej sracnak ismer, nincs bajom senkivel.

Egy nagyaruhazban dolgozom ertekesitokent. A baratnoi levegokent kezelnek engem, nem koszonnek, ram se neznek! Mintha ott se lennek. Elso talalkozaskor kedves voltam veluk, szepen bemutatkoztam. Erre kihivtak a baratnomet wcre es ott telebeszeltek a fejet hogy lepjenek le, razzanak le engem.

Nagyon sokaig tartott amig kideritettik mi a bajuk. Szerintuk en roma vagyok (nem vagyok, de ha az is lennek akkor mi van?) es meg csoro is (130-at keresek)

Ennyi a bajuk, arra nem is kivancsiak hogy milyen ember vagyok. Baratnom sokszor sir emiatt, de nem tud mit csinalni. 1 ev munkanelkuliseg utan az egyik baratnoje vette fel az irodajaba, nagyon jol keres. De nem veszhet ossze vele meg miattam se. Lakashitele van, fizetnie kell. Sokszor probalt veluk beszelni rolam, de azt mondjak nem vagyunk egy sulycsoportban, ok nem beszelnek "ilyenekkel".


Mit csinaljunk? Baratnom probal munkat talalni es megszakitani a kapcsolatot a fokolompossal mert amugy ha kulon vannak a tobbsegnek nincs baja velem csak ha egyutt vannak. Nagyon gyerekesek, az ilyeneket meg nonek se neveznem.



2014. okt. 22. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Na az ilyen nők miatt van itt is ennyi nőgyűlölő.Ezek nem a barátnői, az is biztos. Nehéz helyzet a munkahely miatt, de el kéne küldeni a csába az ilyet, mert semmi köze hozzá, hogy ki kivel jár.
2014. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:
Az ilyen embereknek az angol királynő is kevés lenne.
2014. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!