Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar hogy a barátomnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy a barátomnak van pénze, nekem meg nincs, ezért mindig mindenért ő fizet. Csak szerintem kellemetlen?

Figyelt kérdés

18 éves gimis lány vagyok, diákmunkára nincs időm, zsebpénzem pedig ritkán és kevés van (míg a korombelieknek többnyire mindig van). A barátomnak viszont jólfizető állása van. Ezért többnyire ő jön hozzám (fizeti a benzint), ha valahova együtt megyünk, szintén ő fizet (nekem nem is engedi), meglep ezzel-azzal, egyszóval költ rám. Én meg hát nem igazán tudok rá, vagy kettőnkre költeni, és emiatt mindig kínosan érzem magam. Tudom, hogy majd valamikor, évek múlva nekem is lesz saját keresetem, de az még odébb van.

Mit tehetek hogy ne érezzem rosszul magam emiatt?



2014. nov. 6. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Megbeszéled vele. Vagy elmész diákmunkára. Nem muszáj egy egész hetet bevállalni, sok helyen lehet csak heti 2 napot és az kibírható tanulás mellett is. Plusz, a közvetítő nem zaklat ha vizsgára készülsz vagy ilyesmi.
2014. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond ő megteheti h a szeretetét így is kifejezze, de ne hagyd hogy átessen a ló túloldalára egyszóval ne hagyd h megakarjon venni.

A te részedről meg mivel anyagi javakkal nem tudsz előrukkolni annyit tudsz tenni h ezt megbeszéled vele, hogy ha teheti ne költsön rád annyit ha soknak találod és érzelmekkel mutasd ki h mennyire fontos neked és lepd meg finomságokkal süssél főzzél ha tudod h megy hozzád.

anno én is így csináltam nekem jobban volt pénzem mint exemnek én elhalmoztam minden aprósággal és ő megfeledkezett arról h szeressen engem nem vártam el sokat csak annyit h érezzem h fontos vagyok neki...

De sajnos nem én voltam számára az első helyen.

2014. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
HA jo csaj vagy, ne aggodj, ez normalis.
2014. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mégis miből engedné,ha neked nincs? :)


Ez most természetes,hisz diák vagy és nincs erre pénzed.Majd ha kitart a kapcsolat addig, hogy dolgozni tudj,akkor te is beszállsz a költségekbe.

2014. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális a srác akkor nincs ezzel semmi gond. Én is fiatal mérnökként természetesnek vettem, hogy mikor 10-20-szor annyi pénzem volt, mint akkori fősulis csajomnak, én fizettem mindig vendéglátóhelyeken, elhalmoztam apróságokkal. Mondjuk neki szülei már nem hagyták, hogy nyaralást, wellness hétvégét fizessek, de ezt is szívesen fizettem volna. Igazából ez nem is volt annyira önzetlen dolog, mert a vele töltött idő nekem volt boldogság.


Csak akkor legyen kellemetlen, ha azt érzed, hogy a srác cserébe elvárja, hogy akaratodat rendeld neki alá, sajnos ilyen tendenciát néha még magamon is észrevettem, ez esetben ne fogadj el tőle semmit addig, amíg észre nem veszi magát. Ha meg a srác nálatok van, akkor Te vagy anyud is főzhet neki.

2014. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, és nagyon pozitív, hogy ez zavar. De ne zavarjon. Nekem is kellemes állásom van, és én is szívesen fizetek akár még az egyetemista barátaimnak is. Ha valakivel együtt akarom jól érezni magamat, akkor az nekem megér párezer forintot.
2015. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!