Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint ugyan azt akarjuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint ugyan azt akarjuk?

Figyelt kérdés

Az ex-barátnőm az egyik nap keresett facebookon, beszélgettünk,később találkoztunk is.

Nekem feltett szándékom volt a szex, semmi több, nem változott semmit, erről meggyőződtem a találkozásunk során is, viszont megijedtem,hogy ő talán többet akar, így a "tervemet" hátrahagyva próbáltam menekülni, nehogy én legyek a rohad*k hogy összetöröm a szívét, de feltűnt neki,hogy kihátrálok és leírta,hogy ő testileg kíván engem, mert neki más tetszik csak egyenlőre az a szerelem egyoldalú, de örülne ha lenne köztünk valami,ami nem a párkapcsolat.Ezek szerint ő sem kapcsolatot akar?!Vagy csak magának sem meri bevallani?A találkozásunk során volt egy csók, azt is ő kezdeményezte.

Én a szexen kívül semmit sem akarok tőle, de ha a szexnek az az ára,hogy összetöröm a szívét akkor inkább lemondok arról is, de nem tudom eldönteni,hogy akkor most ő mit akar.


Azért viselem ennyire a szívemen a lelkét, mert én szakítottam, kissé elhamarkodott döntés alapján és akkor tényleg nagyon összetörtem a szívét, másodszor nem akarom.(ez nem azt jelenti,hogy a szakításnak nem volt jó oka)


2014. nov. 9. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. az sem ok ha itt találgatsz
2014. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De nem fogja megmondani vagy nem tudom eldönteni,hogy őszintén írja e amit.

Mivel azt mondta,hogy csak testileg kíván,ugyan akkor ő volt a szerelmesebb mikor szakítottam, és ő keresett meg, ő akart találkozni és ő csókolt meg.

2014. nov. 9. 11:14
 3/3 Költőnő? ***** válasza:

sztem ne tedd.

1. Lehetséges h így akar visszaszerezni.

2. ha ez nem is így van: könnyedén kialakulhatnak újra érzelmek benne és akkor megint ugyanaz lesz.

2014. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!