Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá, hogy használjo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá, hogy használjon dezodort?

Figyelt kérdés

Pasim kövér, izzadós. Olyannyira izzad,hogy tusolás után mire megtörölközik s felöltözik,már ismét enyhe izzadságszaga van. Pl. este letusol, utána befekszik mellém,de már nem esik jól hozzábújnom,mert érzem rajta az izzadságot.Ő valahogy nem érzi magán.

Mem használ dezodort.Vettem neki többfélét, az égig dícsértem ,hogy mennyire kellemes az illatuk, megszagolta, tetszett,de mégis nagyon ritkán használja.

Én már nem tudom,mitévő legyek??? megsérteni nem akarom,mivel egyszer már volt szó erről a nyáron,akkor is nagy sértődés lett belőle.

De taszít az izzadságszaga.



2014. nov. 9. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem hajlandó rá akkor vagy beletörődsz, vagy szakítasz. Döntsd el.
2014. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Ilyenek azok az igazi parasztok:/

Fuuujjj....

2014. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Valszeg hajlandó lenne,ha ismét rászólnék emiatt, de biztosan nagyon rosszul esne neki. Nem nagyfejűség ez részéről, hanem ő egyszerűen nem érzi saját izzadságát, de én annál inkább érzékeny vagyok a szagokra. Néha még a fürdőszobában levő törölközője is izzadság szagú,miután letusol s megtörölközik ....
2014. nov. 9. 13:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor szólj neki. Szerintem ezen nincs mit megsértődni, nekem is szólnak néha, hogy fürödheték gyakrabban, mégsem veszem magamra :D
2014. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szólj rá gyakrabban,van aki nem figyel magára eléggé.

A használt pólóját is cserélje ne vegye fel az izzadtat újra.

Megsértődik?,ja te meg undorodsz nem?

2014. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Naponta többször kellene egy gyors zuhany,utána deo és tiszta ruha.
2014. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért nem használja mert érzékeny a bőre? Az én férjem se használ dezodort mert többfélét kipróbált, de kipattogzott a bőre, és fájt is neki. Bár ő 12 óra munka után se izzadtságszagú...szerencsés típus.


Amúgy fura hogy a párod nem érzi magán.. Én nő vagyok, de mindig használok dezodort mert érzem, hogy nem bírom sokáig nélküle...

Illetve attól is függ, milyen ruhái vannak. (Műszálas felsőben az izzadtság sokkal büdösebb tud lenni.)


Amúgy vagy szólsz neki, vagy szagolod, vagy nem maradsz vele...

2014. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni,ő seggszagúan érzi jol magát:/
2014. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
Igazi igénytelen szar.... Én is kövér vagyok,de soha,de soha nem panaszkodott még senki,hogy büdös lennék! Sőt általában mindig azt jegyzik meg,hogy milyen jó illatom van! És tényleg! Minden nap tiszta ruha fél óra tusolás,izzadásgátló, stb...... Le merném fogadni,hogy ő 5 perc alatt letusol,és jól elnaggyázza..... Abszolút megértem,hogy zavar... Ilyen embereket nagy ívben kerülni kell!!!!
2014. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy így érzi jól magát, még nem "igénytelen szar". Ennyi erővel akit zavar, az meg egy finnyás szar. Ahogy mondod, akit zavar az kerülje, ennyi.
2014. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!