Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni az ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni az ellen hogy használjon ki minden férfi?

Figyelt kérdés
sok év tapasztalata után úgy vettem észre hogy a helyes jó pasik visszaélnek ezzel és csak arra hajtanak hogy minnél több nőt megszerezzenek.aki meg hűséges lenne, azzal meg általában van valami probléma(önértékelési, rossz külső)vagy nem lehet csinálni semmit, ilyen az élet?

2013. márc. 14. 21:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*hogy ne használjanak ki
2013. márc. 14. 21:35
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne buliba ismerkedj. A rendesebb fajtából 2 féle van. Egy akit nem akarnak észrevenni, illetve nem érdekel titeket. A másik aki érdekelne titeket csak ő ritkán vagy egyáltalán nem bulizik. Esetleg sportol, dolgozik stb. Pl én is iylen vagyok. Am csak jó időben kell jó helyen lenni.

Nem tudom te miylen fiúkkal szoktál ismerkedni és hol.Mert ezt jó lenne tudni. Bulit is azért hoztam fel mert általában ott az emberek 85% nem akar semmit csak jól érezni magát.


21/F

2013. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rendesből is van olyan aki pont, hogy a nőt szarja le nagy ívben. :D
2013. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön beugrani, annak amiket mondanak, és nem kell az elsö éjszaka ágyba bujni velük.
2013. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elég rossz helyen ismerkedsz ezek szerint :D Sokan vagyunk (magamat beleértve) akik örülnének ha találnának egy értelmes csajt, nem hogy kijátsszuk...:D

17/F

2013. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
elég nagy probléma, hogy sehol nem lehet ismerkedni normális tagokkal.. bulihelyek kilőve, max munkahelyen..baráti társaságban meg nem jó kavarni.netes társkeresőn meg csak lúzerek vannak.
2013. márc. 14. 21:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen, ezt én is tapasztaltam...(előző voltam)
2013. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most erre a kérdésre mégis milyen választ akarsz? Nem te vagy, akinek nem kellene hagynia magát?

Most komolyan... annyira tipikus nő vagy. A megfelelő duma, meg önbizalom /akár van alapja, akár nincs/ mellett egyből nyílik a lábad...

Mi lenne ha egy kicsit gondolkoznál is előtte?


Attól, hogy valaki hűséges lenne még nem biztos, hogy lelki beteg, ne adj isten szénbányász. Ennyi erővel, ezt a nőkre is egy az egyben rá lehetne húzni...

25/F

2013. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy ideig úgy gondoltam én is, mit Te. Volt egy-két kapcsolatom, ahol kihasználtak. Pedig azt hittem, hogy rendesek. Direkt olyat választottam, aki nem túl jóképű..

Majd összehozott a sors egy sráccal a munkahelyemen. Egy ideig csak beszélgettünk, ő kezdeményezett. Eleinte én úgy gondoltam, hogy ilyen pasira buknak a nők, válogathat, minden hétvégén mást vihet haza - szóval tipikus olyan pali, akit mindig kerültem. Mikor összebarátkoztunk, felhívott a lakására. Megnéztünk egy filmet, aztán elbúcsúztam, haza mentem. Pedig gondoltam rá, hogy milyen jó lenne, ha megcsókolna, mert nagyon tetszett. Azt hittem, hogy nem is lesz több randi. De újra elhívott. Azt mondta, hogy kellek neki, mert nem csak csinos, de rendes csaj is vagyok. Elmesélte, hogy már nagyon ki volt ábrándulva a sok discós lotyóból. Az olyan macákból, akik a szórakozó helyen berúgnak, drogoznak. Meglepve hallgattam, hogy pont ez a kigyúrt, szép testű, szexi pasi mondja ezt, akiről azt feltételeztem, hogy olyan nőkre bukik.

Már több mint egy éve nagyon boldogok vagyunk együtt. Nem csavarog, az összes szabad idejét velem tölti, nagyon figyelmes és imád.

Vannak rendes pasik is, (sajnos sokuknak össze van törve a szíve, sokat csalódtak a buta nők miatt, és játsszák a kemény pacákot).. de ne add fel. A remény hal meg utoljára :)

2013. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
pont ez a lényeg, hogy ha nem adod be a derekad akkor a "helyes pasi" továbbáll, mert megengedheti magának.csak azért mert ma az a divat hogy annál nagyobb ász valaki, minnél több nőben volt.az ilyeneket ki kéne közösíteni..a csapból is csak a szex folyik. az emberi értékek keresése a másikban már nem is létezik.
2013. márc. 14. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!