Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya, szerencsétlen nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, szerencsétlen nő vagyok, nem tudom elhinni hogy a párom engem akar, mikor annyi jobb nő van. Hogy lehet ezt legyőzni?

Figyelt kérdés
Friss fél éves kapcsolat...és ahogy egyre jobban beleszerettem, egyre jobban aggaszt ez az érzés. Nem értem hogy miért akar engem, ha ilyen vagyok, pedig annyi szép, vagy legalább átlagos nőt megkaphatna. Az exei is normális külsejűek voltak. Félek hogy én csak ideiglenes pótlék vagyok, amíg nem jön neki jobb. Nem tudom elviselni ha szép nőkkel beszélget előttem. Illetve levetközni sem merek előtte teljesen, melltartó pl mindig marad rajtam, vagy sötétbe vagyunk. Ezen kívül hogy a külsőm ilyen, még szerencsétlen is vagyok, munka, pénz, emberi kapcsolatok terén. Szóval a fő probléma az hogy annyira nyomaszt ez az érzés hogy sokszor nem bírom, és magamba fordulok, amiből mindig veszekedés lesz.
2014. nov. 9. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Te inkább hülye vagy. Én sem értem, hogy miért akar téged.
2014. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy szakembert, a párod helyében ezt biztos nem tűrném.
2014. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a külső létezik ám.
2014. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Felszínes vagy és komoly mentális problémáid vannak.

Mi az hogy nem vetkőzöl le? Szexnél sem? Én már dobtalak volna.

2014. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így gondolkodom férfi létemre, csak nekem NINCS párom SE!
2014. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

akkor legyél odaadó az ágyban. Úgy szívd ki, hogy kiforduljon, és minden lukad add neki, sőt akard, hogy tömje :)

Bár lehet, hogy pont az tetszik benned neki, hogy annak ellenére, hogy nem vagy egy bombanő, van tartásod, nem tudom.

2014. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Tudod, hogy mennyi ember vágyna arra, hogy valaki(!) mellette legyen??? Inkább becsüld meg, hogy kitart melletted! Ha ennyire bizonytalan vagy magadban, akkor tuti inkább menekülni fog mellőled, de akkor azt tudnod kell, hogy saját magadnak okoztad a bajt - ezzel a hozzáállásoddal.
2014. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De hülye vagy. Azért van veled, mert téged akar. Valószínűleg csak te látod csúnyának magad, neki tetszel. Az, hogy a munkában szerencsétlen vagy, vagy nincs pénzed mind nem jelent semmit. Egyik sem releváns párkapcsolat szempontjából. Örülj neki, hogy szeret téged, próbáld meg átadni magad neki, és ne aggódj ilyen hülyeségen. Ha nem tudod kiverni a fejedből, lehet, hogy pszichológushoz kéne menned. Előtte esetleg mondd el a párodnak, mit érzel, de szerintem ő is furán fog nézni. Viszont meg tud erősíteni benne, hogy butaság, amit gondolsz.
2014. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Közel 2 éve szakítottam a párommal E-mailen. Egy életre meg utáltam: kihasználta a fogyatékosságomat, másrészt Inkontinens volt ami rosszul esett nekem nem írta nekem E-mailben, hogy 2011-óta vőlegény. Megírtam neki E-mailben a dolgot neki és kész. És a mennyasszonyának is de közösségi portálon.


Azt hittem egy Inkontinens férfi elfogadja a fogyatékosságomat!!! Elegem van nem jön rá arra sem a legtöbb férfi, hogy nem a külső szépség számít hanem a szeretett.

2015. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!