Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nálla? (böv. Lennt)

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban aki be jön nekem. És összel már majdnem jártunk csak lett kb 1 hónapos szünet és most megint el kezdtünk beszélgetni meg minden, és én többet szeretnék mint barátság, de ő olyasmit irtm

msn-en, hogy ő soha nem járna velem meg hasónlók és engem ez nagyon bánt :S . Lécci segítsetek,hogy hogyan hódithatnám meg :)


2010. jan. 27. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
rugd tarkon az egyértelmüen arra utal hogy szereted
2010. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs
2010. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hat mi lanyok mondunk sokefelet, aminek gyakran nem az a jelentese, aogy egy ferfi ertelmezi. De a soha, az mar csak soha, vagyis egy NEM.

Ne vesztegess meg egy honapot, keress valakit, aki orulne, ha foglalkoznal vele.

2010. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem hagyd, mert ha össze is jönnél vele nem lenne egy tartós kapcsolat...:S
2010. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a gyors válaszokat :)
2010. jan. 27. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
ha azt mondja hogy soha az télleg soha. hagyd békén ne irkálj neki az nagyon ciki tud lenni ha vki nem fogja fel a dolgokat és még akkor is probálkozik.
2010. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is pont igy voltam...szinte lett valami és a pasi azt mondta maradjunk barátok...nekem szarul esett...és kb2honapra rá ujra keztunk beszelgetni de nem akarok már vele járni...
2010. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulj meg írni, lehet akkor volna esélyed nállllllllllllla
2012. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!