Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a magas igények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a magas igények miatt sok nő nem fogja megtalálni a párját?

Figyelt kérdés

Manapság egy nőnek alap elvárás, hogy határozott, férfias legyen, egzisztenciával rendelkezzen (nem gazdag), hűséges, sportos, átlagos kinézet, és fogja meg valahogy őket (azaz helyes pasi) Nyilván sok ilyen férfi van a mai világban, de szerintem ahhoz képest jóval kevesebb, mint amekkora az elvárás az ilyen pasik iránt.

Nagyon sok 30 év körüli szingli nőt ismerek, akik még mindig szinglik és szerintem a magas elvárás miatt azok. Valahogy régen sokkal előbb megtalálták egymást, de valahogy régen nem voltak ekkora igények, nagypapám mind kettő nem volt helyes, nem volt gazdag, de nagymamám nagyon szerette őket.


2014. nov. 9. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem magasabb életkorban majd a kereslet és a kínálat megtalálja egymást, hiszen vannak lassan fejlődő férfiak, akik éppen addigra érik majd el azt a szintet, hogy ismerkedni tudjanak.
2014. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Megeshet, aki nem tud leadni a magas igényekből és kergeti álmai hercegét az sokáig keres és vagy talál olyat aki mégis megfelel vagy nem .. Ez sok mindenen múlik..

Régen más elvek szerint éltek és kb minden szokás más volt mint most bármi ...

2014. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

De hát ki az, aki ha őszintén magába néz, nem szeretne jobban egy jobb külsejű párt, mint egy rosszabbat? Persze, ha belsőleg is rendben van.

Aztán, hogy kibe szeretünk bele, más kérdés.

Hidd el, nagyanyáink, dédanyáink és szép, délceg lovagról álmodoztak annak idején.

Aztán az életben minden máshogy van és a szeretet, a szerelem sem feltétlenül külsőségeken alapul. Meg aztán régen nem volt ilyen szabad választás és nem minden kapcsolat szerelemmel kezdődött. Akkoriban nem is lehettek akkora igények.

2014. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ennél komplikáltabb, de van köze ehhez is.
2014. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem pusztán annyi elvárásom volt a másik fél felé,hogy szeressen és becsüljön.Annyi csalódás után,amin keresztül mentem,és több tönkrement kapcsolattal a hátam mögött én nem hiszem,hogy aggódnom kéne a párkapcsolat hiánya miatt.Lassan harminc leszek,de én azt mondom,inkább legyenek igényeim,mint hogy újra csalódjak egy baromi nagyot.Tudod,nem is igazán miattam van ez.Én nyitott voltam,a szívem odaadtam egy embernek,aki gyakorlatilag beletaposott a lelkembe.Ezek után jelenleg úgy érzem,jobb szinglinek lenni.Ezek után elhajtom azokat,akiken azt látom,hogy úgy sem menne vele.Ebbe a körbe most szinte mindenki beletartozik.Akit szeretek,az pedig eltaszít magától.Ördögi kör ez...
2014. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Idő mulván adnak ám majd le az igényeikből.
2014. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Dehogy adunk lejjebb! Inkább magasabbra emeljük a lécet, mert idővel már tudjuk, mire is van szükségünk valójában!

35/N

2014. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Dehogy adunk lejjebb! Inkább magasabbra emeljük a lécet, mert idővel már tudjuk, mire is van szükségünk valójában!

35/N"


Ezért lesz az hogy egy tökéletesnek tünő pasit fogtok találni és azt hisziek milyen szerencsétek van, aztán mivel egy kelendő pasiról van szó elhagy vagy megcsal majd, aztán minden pasi egyforma sírás jön :)

2014. nov. 9. 22:20
 9/14 anonim ***** válasza:
22:13: Csak a te szemszögedből lesz az magasabb, pszichológiai folyamat révén. Valójában az, hogy inkább embert keresel, nem pedig pénztárcát, és aki buliba visz, ami nézőpontunkból a léc lentebb engedése, mivel közelebb áll a többség realitásához.
2014. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9-es, valójában soha nem "pénztárcát" kerestem, az volt nekem is.

Fiatalabb koromban elég volt egy szórakoztató, jópofa srác, aki tetszett is. Később ehhez több fontos belső tulajdonság is társult. Tehát a fiatalabb kori barátaimat a mostani eszemmel és érzéseimmel már "kevésnek" érezném. Ezért érzem és mondom, hogy feljebb emelkedett az a bizonyos léc és nagyon-nagyon nehezen találtam és úgy gondolom, szerencsém, hogy találtam olyat, aki ennek megfelelne úgy, hogy közben ő is olyanra vágyott, vágyik, amilyen én vagyok.

De igazad van, talán más szemszögből máshogy tűnik.

2014. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!