Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ellenőrizgeti a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenőrizgeti a párom, hogy igazat mondok-e? Hogyan lehetne leszoktatni erről? 21/L

Figyelt kérdés

Folyamatosan nyomozgat utánam, bármit is mondok. Ha valamit nem akarok elmondani neki, akkor rögtön olyanokat mond, hogy "úgyis le fogsz bukni", és a mániája, hogy mindenről kell tudnia.

Pl. rákérdezett, hogy hány pasival voltam, mire nem akartam elmondani (3-al egyébként, szóval nem azért nem akartam, mert a falu kvája lennék), és erre is azt mondta, hogy minden múltbeli dolgomra úgyis fény fog derülni.

Ha elmondok neki valamit, akkor is nyomozgat, hogy igaz-e.

Állítása szerint a nőkben nem lehet megbízni, és keményen fel kell lépni a női hazudozás ellen.


Én sosem hazudoztam senkinek, teljesen kiborít ez a bizalmatlanság. Már arra gondoltam, hogy ott fogom hagyni...


2014. nov. 9. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd is, nem kell az olyasmit eroltetni amiben nem erzed jol magad. Tuti talalsz jobbat
2014. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak problémája van de nem veled hanem az összes nővel .. Inkább orvoshoz kéne mennie ha nem tud bízni egy nőben sem gondolom a múltban volt valaki aki átverte és nem tudta feldolgozni... Inkább hagyd ott nincs értelme..
2014. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
A párod egy tapló. Ott fogod hagyni, összejössz egy másik taplóval. Vele megint lesz valami probléma. Pár év körforgás, aztán 30 körül majd választasz valami kevésbé rosszfiús embert, és együtt élitek le az életeteket unalomban, de boldogságban. Mintha egy regényből húzták volna elő a sztorit...
2014. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Szerintem is hagyd mivel egy kapcsolatban nagyon fontos a bizalom és ha ez nincs meg nincs értelme.
2014. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjd ott!!!
2014. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

a hű társ nem dobja csak el a másikat ha baj van

inkább derítsétek ki mi baja van de emlékeztesd h ezzel téged is tönkrevág

ha nem javul pár hónap alatt ez akkor szakíts vele. de ha meg se próbáltátok...(már ha tényleg fontosa srác)

2014. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

3-as, szánalmas vagy!

Pont, hogy nem tudtam, h egy tapló, hanem egy frusztrált átlagjózsi. És pont, hogy egyébként baromi unalmas ember. Állítása szerint nők százai alázták meg, azért ilyen. Sikertelen volt mindig is.

Nem kellenek rosszfiúk, de nagyon úgy tűnik, hogy csalódott átlagsrácok sem...

2014. nov. 9. 21:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, mert megkeseríti az életed. Ez változni NEM fog, soha soha soha. Idővel szép lassan elvész belőled az egészséges személyiséged, és tönkremész.
2014. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
A barátod beteg.Pont ezért hagynod kéne,és keresni valami normálisabbat.
2014. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg az ilyenekből szoktak lenni a szerelemféltésből elkövetett gyilkosságok. Én már most megmondom neked, hogy a barátod BETEG. Menj, amig nem késő!!!!!!!!
2014. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!