Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a kiakadásom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom, hogy a barátom (3 éves kapcsi) azt mondta, hogy soha nem leszek neki olyan fontos, mint a családja?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idősek vagytok , és veled akarja e a jövőt tervezni mivel ha igen akkor te is a családja leszel ... Másrészt érthető hiszen kihez kötödjön az ember ha nem a családjához.. te sem akarhatsz választani a családod és a szerelmed közt.. általában a család x idő után elfogadja a gyerek választottját.. csak neked is alkalmazkodnod kell
2014. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Talán igen.
2014. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem választani kell a kettő között, hanem az egyensúlyt megtalálni. Már 20 évesek vagyunk, mondja, hogy velem képzeli el a jövőt, de sokkal szívesebben van a családjával (nagyszülők), mint velem.
2014. nov. 9. 22:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy szívesebben van velük mint veled .. csak szeret velük is sok időt tölteni ami szerintem nembaj .. neked is meg kell értened hogy a család legalább annyira fontos mint a kapcsolat .. Nem tudom te hogy vagy a te családoddal de pl neked is addig kéne sok időt töltened a nagyszüleiddel amig lehet
2014. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát addig amíg nem te vagy neki a családja meg a gyerekeitek addig normális.

pl. egy egyszerű tini kapcsolatban ha bele gebedsz akkor is az lesz a szent amit anyuci mond és nem az amit te. Illetve ez nagyon sokszor így szokott lenni sajnos. Sokszor még idősebbeknél is. Legalább is nekem ez a tapasztalatom.

Én az első barátommal 15 évesen jöttem össze, és 4 évig voltunk együtt. Mindig az számított amit az anyja mondott, mert nagyon függött tőle, de végül is ennyi évesen ez még érthető. Na aztán jártam 30 éves pasival is és ő is a családján lógott. Na az már kicsit gáz volt.

2014. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
miért nem visz magával a nagyszülőhöz? én elviszem a nőmet, mi is huszonévesek vagyunk
2014. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

kapcsi?????????????


Úrjézus, asszem én is inkább a nagyiékkal tölteném az időt, mint veled...

2014. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 PearlDiver ***** válasza:
71%

Ha az én barátnőm mondana ilyet, azon kiakadnék, mert szerintem legkésőbb a házasságtól kezdve muszáj hogy az életed párja legyen a legfontosabb. De egészséges hogyha már korábban is.

De mivel megvan a magamhoz való eszem, olyan lány a barátnőm akinek esze ágában sincs ilyen hülyeséget mondani :)

Szóval jogos a kiakadásod, de ha továbbra is vele maradsz (ahelyett hogy keresnél valakit akinek te leszel a legfontosabb), onnantól kezdve elveszted a jogalapot minden ilyesmire, hiszen döntöttél.

Persze az is lehet, hogy csak hülyén fogalmazott, és igazából te vagy neki az első, és annyit akart kifejezni, hogy nem helyettesítheted a családtagjait stb. ezt döntsd el te.

De kérlek, nagyon szépen. Ne használd azt a szót, hogy "kapcsi". Kiver tőle a hideg veríték... köszi.

2014. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd ha te is mellette voltál jóban-rosszban olyan sok évig, mint a családja, akkor reklamálhatsz, addig nem.
2014. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 PearlDiver ***** válasza:
Aki lepontozott, igazán megtehetné, hogy legalább megcáfolja amit írtam.
2014. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!