Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért annyira fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira fontos, hogy mikor mondjuk ki a "szeretlek" szót?

Figyelt kérdés

Fiú lánynak vagy lány fiúnak szokta először?

Illetve hallottam már, hogy első együttlétük előtt (többnyire) a lány kéri a fiút, hogy mondja ki. Ez miért olyan fontos?

Köszönöm a(z értelmes) válaszokat! :)



2014. nov. 1. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ereztetni kell nem kimondani.
2014. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer már leírtam itt, ezt a szót akkor szokás mondani, amikor érzed, hogy szereted a másikat. Másik kérdés, hogy mennyire szabad kimondani a mai világba. Ha kimondod sebezhető leszel és meg tudnak bántani.
2014. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiú lánynak:)
2014. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért fontos nekik előtte hallani, mert muszáj érezni hogy bízhatnak a fiúban.

Amúgy ezzel a szóval sokan visszaélnek, azt hiszik nyugtatólag hat a másikra, pedig inkább éreztetni kellene, nem (csak) mondogatni.

Szerintem az mondja ki először aki úgy érzi hogy itt az ideje, és őszintén ezt érzi, nemtől függetlenül.... jobb esetben.

2014. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretlek.
2014. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Személy szerint én is a fiú lánynak kombinációt választanám. Bár sok fiú szerintem ezt úgy éli meg, hogy gyengének tartja miatta a lány, hogy nem várta meg, amig a lány mondja ki, mivel a lányok sokkal érzelmesebbek és gyorsabban kifejezik amit éreznek.


Köszönöm, hogy segítettetek! (bár most bonyolultabban látom a helyzetem :D )

2014. nov. 1. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos szerintem, de csak akkor mondjuk ki, ha tényleg úgy érezzük. Azért fontos, mert ezzel is tudatjuk a szándékunkat, hogy tényleg komolyan gondoljuk a másikkal, nem csak beetetjük. (van, aki így is átver, de ha egyáltalán nem mondja ki hónapok múlva se...)

Meg szoktam várni, hogy a srác mondja ki először, mert amúgy is odaadó vagyok (ezt többen mondták, nem önfényezés), ha meg mellé én mondom ki elsőnek azt, hogy szeretlek, az végképp elijeszti a srácokat.

2014. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!