Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan faj! Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan faj! Nem tudom hogy felejthenem vegre el?

Figyelt kérdés
Volt egy fiu akivel kb 6 honapig kavartunk,talalkoztunk,szexeltunk,marhultunk szoval elvoltunk midnen fele szempontbol,csak eppenseggel nem volt kijelentve hogy egyutt vagyunk.Nekem kezdtek fajni dolgok es megmondtam neki,hogy nem megy igy tovabb es megszerettem volna beszelni a dolgokat,hogy ha nem is folytatjuk ugy,de legalabb maradjunk joban...es ugye o persze csak facebookkon akart beszelni mint a dedosok...el is mondtam neki mindent,amire napokig nem tudta mit valaszoljon azzal magyarazva,hogy nem tudja mi legyen mert nem akar kapcsolatot de elvesziteni se akar....utanna meg ment egy ideig,hogy beszelgettunk,de betelt a pohar es veget vetettem a dolognak....Most nagyon rossz...iszonyatosan hianyzik,mar szinte faj,minden percben ra gondolok...ugy erzem magam mintha fejbeutottek volna es komaban lennek csak eppenseggel az emberek talan latjak,hogy vagyok de en nem oket,nem tudok semmire koncentralni csak o jar a fejemben es meg talan remenykedek is,hogy hatha meggondolja magat,amit 100% tudom,hogy hulyeseg....nem tudom mit tegyek...nem akarom ezt az erzest,azt akarom,hogy vege legyen vegre...azt is erzem talan,hogy megerdemlem ezt az erzest,mert hulye voltam hogy belementem az egeszbe...nem gondoltam,hogy ennyire le leszek torve miatta,sot...de nem birom mar...egyszeruen nem birom...keresnem,de azt is tudom,hogy nem lehet...egyszoval nem tudom mit tegyek,hogy minnel hamarabb elfelejtsem es ujbol onmagam legyek...kerlek valamit mondjatok,hogy konnyitsek a helyzeten...meg,ha csak egy kicsit is jobb lenne megkoszonnem!!!

2014. nov. 9. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznált. Ha erre rájössz, akkor beindulnak az önvédelmi refelxek, elkezded utálni, és akkor jobb lesz.
2014. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon sokáig húzhatta volna a srác. Nekünk tovább tartott, de egyre rosszabb volt.

Már most nem bírtad, később még kevésbé bírtad volna. Az idődet vette volna el. Így legalább meg tudod adni az esélyt azoknak is, akikkel boldog lehetsz (mert gondolom vele így már nem voltál az).

2014. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanez. Nekem sem megy még mindig. Hiába tudom, hogy hogyan viselkedett velem.
2014. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!