Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék iszonyatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék iszonyatosan nagymértékű féltékenység ellen?

Figyelt kérdés
'Iszonyatosan nagyot' úgy értem hogy néha meg akarok halni annyira rosszul érzem magam miatta. És tudom is hogy miért, mert egyszerűen nincs önbizalmam. És van is rá okom, csúnyácska vagyok és nem is népszerű, tudjátok az az idegesítő csendes, félénk akire mindig rászálltak az iskolában. Pluszban még depressziós is voltam, öngyilkossági kísérletek, stb. Egyszerűen tudom hogy nem vagyok egy főnyeremény, de még második se, nem is tudom hogy találtam párt. De most hogy találtam, borzasztóan félek hogy elveszítem mert nagyon szeretem. És - lehet hogy szánalmasnak hangzik (az is) - már akkor sírhatnékom van ha más nővel beszél, mert mindenki(t) szebb(nek látok), mint én(magamat). Nem tudom mit tehetnék. Több mint tíz éve küzdök önbizalomhiánnyal. Szánalmas vagyok és tudom is.. a párom meg közben ilyen olyan szép lányokkal beszélget (ebben a pillanatban is, valami buliban van), én meg közben itthon sírok..
2014. aug. 30. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak élj! És szeress! Légy szabad! Független!

És minden jó lesz! :)

2014. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehát ne menjek bele párkapcsolatba?
2014. aug. 30. 22:52
 3/11 anonim ***** válasza:
A párod okot ad. Minek neked ilyen fiú? Ha most így csinál, akkor előbb-utóbb vége lesz ennek - és erre még nagyot dob az, hogy tudja, hogy féltékeny vagy, és szereted! Mit tehetsz? Hagyd el, MOST!
2014. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj bulizni te is
2014. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3 Ha valahogy elveszíteném, biztos belehalnék. Nagyon ragaszkodó vagyok, és rajta kívül nem szerettem még mást, és engem se szeretett soha senki. :(


#4 De én nem élvezem. És nem is vitt el.

2014. aug. 30. 22:53
 6/11 anonim ***** válasza:
El kellene azt érned, hogy önálló legyél érzelmileg, és ne legyen kisebbségi érzésed. Járj el te is a barátnőiddel csajos bulikra, kicsit kapcsolodjál ki, és beszélgess te is másokkal. Ne legyenek benned ilyen gondolatok, hogy nem vagy elég szép és jó. Dehogynem szép vagy, csinos, kedves, aranyos, főnyeremény vagy bármelyik fiúnak. Nem baj ha ugy alakul hogy szakitunk, mert akkor majd jön egy másik.. igy gondolkozzál, semmi esetre se sirj, hallgass jó zenét, nézz meg egy jó filmet.
2014. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz. Nyugodtan belemehetsz a kapcsolatba de csak akkor, ha utána egyből elmész egy szakemberhez. Ha nem gyógyulsz ebből ki, akkor nagyon hamar szét fogtok menni...


Been there, done that.

2014. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm a tippeket. :) Barátnőim nincsenek. Senkim nincs a páromon kívül. :) De igyekszek.. nem tudom hogy, de szebbnek látni magamat, vagy valami..
2014. aug. 30. 22:56
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 Voltam már legalább 5-nél. :)
2014. aug. 30. 22:57
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ha valahogy elveszíteném, biztos belehalnék. Nagyon ragaszkodó vagyok, és rajta kívül nem szerettem még mást, és engem se szeretett soha senki. :("


Jajj... kérlek! A fröcsögés nem kell! Hányszor hallottam már az egykoritól, sok embertől, ismerőseimtől ezt, aztán ha megvolt a szakítás, nemsokkal már mással volt, vagy más miatt volt oda... Nem akarok bunkónak tűnni, de azért ezeket a "nagy szerelmes" szövegeket, meg a drámaiságot tényleg elhagyhatná(to)k, mert ez sajnos szánalmas. Nem az a gond, hogy félsz elveszíteni, vagy hogy nagyon fájna, sírnál meg ilyenek... De azért ezt ne, jó?!


És akik pedig nyomnák lepontozást nekem, előtte ők is nézzenek végig magukon, az ismerőseiken, vagy éppen a Facebookon tapasztalt dolgokkal... Tudjátok biztos, miről/kikről beszélek!


22:52 (#3) voltam!

2014. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!