Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen fiúk?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm lassan 2 éve összejött a párjával. A csajszi 14 volt, a fiu 19v20(nemtudom pontosan) amikor össze jöttek. A fiu azt mondta hogy akármeddig várni tud a szexel és még a mai napig nem feküdtek le. Nagyon szeretik egymást, szinte sosem veszekednek,és sosem csalták meg egymást. Ehhez képest a mostani 15-16 éves fiuk már agyba-főbe nyomatnák a sexet..

2014. nov. 10. 06:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Az a normális, ha valaki szereti a szexet. :D

Igen, a srác tud várni, mert valószínűleg ilyen a neveltetése. Azzal sincs igazából baj, csak nem "normális". :D

2014. nov. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Van :)

18f

2014. nov. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
akad
2014. nov. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én csak azzal a lánnyal feküdnék le, akivel őszintén szeretjük egymást, mert nem dugásra vágyom, hanem szeretkezésre. Nem véletlenül vagyok még 21 éves létemre is szűz.
2014. nov. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van,25fölött is.
2014. nov. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Mondani lehet, hogy nem szexelnek. Ha kis cukinak neznek ki meg el is lehet hinni..aztan meg kitudja. Ne mondja nekem senki, hogy egy egeszseges huszoneves ferfi nem vagyik a szexre, plane ha van egy csini, fiatal baratnoje. Se nem szexelnek, se nem csaljak meg egymast..valamelyik hibas..
2014. nov. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19 folott mar jobbesetben ferfi az a "fiu". Es remelem, hogy nincs. Egy egeszseges kapcsolatban, egeszseges egyenek kozott, akik kozott a kemia is jol mukodik, kell, hogy legyen szex. Mindegy itt az eletkor. Ha egyutt vagy vkivel es szereted, kivanod, szex van. Vagy ha valoban nincs, akkor a "srac" impotens/ vmi baja van/ csak ugy egyutt vannak../ ..umm..nem nagyobb szamottevoen az aktiv keze a masiknal? :D
2014. nov. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ez nem normális, mert egy normális 19 éves nem jönne össze egy kislánnyal. 19/F
2014. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 21 éves létemre szűz vagyok, mert még nem találtam meg "az igazit". Így meg számomra nincs értelme a szexnek.
2014. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak.
2014. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!