Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor múlik el az a fájdalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el az a fájdalom amiről tudod sose múlik el, mert mindig látnod kell hátra levő életedbe?

Figyelt kérdés

#csalódás #örökké tartó fájdalom
2014. nov. 10. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor fog elmúlni, ha találkozol olyan valakivel, aki többet fog jelenteni számodra, mint ez a másik személy.
2014. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Énekeld, hooogy:


Soha, soha, soha,

nem múlik el soha!

Soha, soha, soha,

nem múlik el soha!


Óóó, soha sem! Igen! Igen-igen!


Soha nem múlik el soha,

soha, bizony soha!


Soha a büdös életben,

soha! Awh!

2014. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ettől a személytől van egy másfél éves kisfiam.akit szeretek nagyon,de azt anyjától összefacsarodik a szívem
2014. nov. 10. 12:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Idővel, ha lesz másik nő az életedben (jól vettem ki, hogy te vagy a férfi?), akkor már nem fog összefacsarodni attól a nőtől a szíved, idővel közömbössé válik majd.
2014. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen.de a közös gyermek mindig összeköt.és még nagyon szeretem őt is,de nem lehetünk együtt(sok ok maitt,akárhogy szeretem)
2014. nov. 10. 12:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a fájdalom oka...de Teljesen soha nem fog elmúlni ..csak idővel csökken a fájdalom..vagy lehet nem is csökken csak hozzászokunk... én is egyedül maradtam a kislányommal és azt hittem belehalok..de erőt adott ő és neked is adjon erőt a kisfiad... most semmilyen szó ..semmilyen tett nem fogja csökkenteni a fájdalmad .. csak lassan hozzászoksz....de leszelt te is még boldog ;) 28/N
2014. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
annyit veszekedtünk hogy az na... nem volt 1 perc nyugalom se. és a semmiken.én próbáltam változni, nem tudtam kellően,vagy csak ennyit tudtam.de odáig fajult hogy rendőrt hívott rám pedig nem is csináltam semmit,munkahelyemről(tűzoltóság) jdnem kitettek.mert késtem mindig,nem voltam ,,magamnál".mostmár legalabb dolgozok rendesen.de a lelki fájdalom,hiány,csalódottság nem múlik. a fiam 2 hetente láthatom.ő boldog mással,uj párjával.én lassan 1 éve teljesen vagyok.
2014. nov. 10. 12:24
 8/9 A kérdező kommentje:
*egyedül
2014. nov. 10. 12:26
 9/9 anonim ***** válasza:
6os vagyok!! Próbálj ismerkedni..én is azt hittem h nem kell nekem ismerkedés mert a fájdalomtól nem bírtam másra nézni még gondolat sem...de hidd el van élet egy nagy szerelem után is !! ;)
2014. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!